2012 Gruodžio 09

Vardan vaikų bus parduodami žvaigždžių asmeniniai daiktai

veidas.lt


Jono Valančiūno krepšinio bateliai, Merūno Vitulskio vaza su jo atvaizdu, Audriaus Giržado duonkepė, Leo Pobedonoscevo puodelis iš Kubos, Evelinos Anusauskaitės apyrankė, Ingridos Kazlauskaitės puodelių kolekcija ir kitų žymių žmonių daiktai bus parduoti, o už juos gautos lėšos paaukotos organizacijai „Gelbėkit vaikus“.

„Kiekvienas turime prikaupę įvairiausių daiktų, kurie kitiems gali būti naudingesni ir teikti džiaugsmą. Šia akcija norime paskatinti dalintis su kitais įdomiais daiktais ir, svarbiausia, kartu padėti likimo nuskriaustiems vaikams,“ – sako akcijos iniciatorius, skelbimų portalo „Plius.lt“ generalinis direktorius Martynas Basokas. „Taip pat noriu pabrėžti, kad prie šios kalėdinės akcijos prisijungti kviečiame ne tik žymius,  bet ir visus geranoriškus žmones“.

Kartu su šia akcija skelbimų portalas „Plius.lt“ pristato naują svetainės funkciją – nuo šiol kiekvienas ką nors parduodantis šiame portale gali prisidėti prie šios iniciatyvos. Tereikia įkeliant skelbimą pažymėti, kad už parduotą daiktą gauti pinigai ar dalis jų bus skirti organizacijai „Gelbėkit vaikus“.

Akcijoje „Vardan vaikų“ sutiko dalyvauti per 40 žymių žmonių – aktorių, muzikantų, laidų vedėjų ir sportininkų. Iš viso akcijos metu surinkta kelios dešimtys  daiktų, nuo prizinių trofėjų iki elektrinių buities prietaisų. Tikimasi, kad pardavus įžymybių asmeninius daiktus bus surinkta apie 5000 Lt.

„Po atkaklios kovos aukcione pagaliau krepšinio kamuolys su Rimanto Kaukėno parašu atiteko man. Jis yra  vienas mėgstamiausių mano krepšininkų, tad šis trofėjus man labai brangus,“ – apie akcijai padovanotą relikviją pasakoja TV laidų vedėjas – keliautojas Jonas Radzevičius.
Žymių žmonių daiktus nuo šių metų gruodžio 6 d. bus galima apžiūrėti akcijos parodoje prekybos ir laisvalaikio centre „Panorama“. Vėliau jie bus eksponuojami ir parduodami skelbimų portale „Plius.lt“.

Kalėdinę akciją „Vardan vaikų“ gruodžio 6-23 d. rengia visuomeninė organizacija „Gelbėkit vaikus“ ir skelbimų portalas „Plius.lt“. Šios iniciatyvos metu žymūs bei visi geros valios žmonės kviečiami paaukoti sau brangius ir įdomias istorijas turinčius daiktus, kuriuos pardavus, lėšos bus skirtos organizacijai „Gelbėkit vaikus“, kurie pasirūpins, kad sunkiai gyvenančių šeimų vaikai gražiausias metų šventes sutiktų smagiau.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...