2014 Gegužės 06

Migracijos valdybos durys Prezidento rinkimų dieną bus atviros

veidas.lt


Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Vilniaus aps. VPK) Migracijos valdyba praneša organizuojanti interesantų priėmimą Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimų dieną. Šių metų gegužės 11 d. Migracijos valdyboje laukiami galiojančio asmens tapatybę ir pilietybę patvirtinančio dokumento neturintys ir dėl to rinkimuose dalyvauti negalintys asmenys.
Migracijos valdybos viršininkas Gintaras Bagužis pastebi, kad kaskart vykstant rinkimams, referendumams, atsiranda žmonių, kurie negali juose dalyvauti, nes neturi galiojančio asmens tapatybę ir pilietybę patvirtinančio dokumento. „Nors dar iš anksto skatiname žmones pasitikrinti asmens dokumentų galiojimo laiką, vis tiek atsiranda neįsitikinusių savo teise dalyvauti rinkimuose, – pastebi G. Bagužis. – Dirbdami rinkimų dieną, sudarome jiems sąlygas atlikti pilietinę pareigą. Tačiau įspėjame, Migracijos valdyba dirbs trumpiau nei įprasta – nuo 9-os iki 13-os valandos ir suteiks tik būtiniausias paslaugas su netikėtomis problemomis susidūrusiems asmenims.“
Dėl kokių nors priežasčių praradusiems asmens tapatybę ir pilietybę patvirtinantį dokumentą bus išduodamas laikinasis pažymėjimas. Jis yra skirtas patvirtinti Lietuvos Respublikos piliečio asmens tapatybę ir pilietybę ir Prezidento rinkimų dieną atstos pasą ar asmens tapatybės kortelę. Laikinasis pažymėjimas galioja ne ilgiau kaip vieną mėnesį nuo išdavimo dienos, išduodamas tik pateikus prašymą įgyti naują asmens tapatybę ir pilietybę patvirtinantį dokumentą ir sumokėjus (arba pateikus mokėjimo kvitą) nurodytą sumą už pasirinktojo dokumento išdavimą. Gegužės 11-ąją Migracijos valdyboje taip pat bus galima atsiimti anksčiau užsakytą ir jau pagamintą asmens tapatybę ir pilietybę patvirtinantį dokumentą. Užsieniečių reikalų skyrius nedirbs, nebus teikiamos paslaugos ir LR pilietybės klausimais.
Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimų dieną nuo 9 val. iki 13 val. dirbs ir Vilniaus aps. VPK Trakų rajono policijos komisariato Migracijos poskyris (Trakai, Vytauto g. 57) bei Vilniaus aps. VPK Ukmergės rajono policijos komisariato Migracijos poskyris (Ukmergė, Vytauto g. 109), Šalčininkų rajono policijos komisariato Migracijos poskyris (Vilniaus g. 50) dirbs nuo 8 iki 17 valandos.
Pageidaujantieji spėti iki rinkimų įsigyti naujus dokumentus, kviečiami kuo greičiau apsilankyti Migracijos valdyboje Vilniuje, Naugarduko g. 100 arba kitame migracijos tarnybos padalinyje. Migracijos valdybos interesantai aptarnaujami: pirmadieniais ir trečiadieniais – 7.30–16.00, antradieniais ir ketvirtadieniais – 7.30–18.00, penktadieniais – 7.30–14.45. Kiekvieno mėnesio antrąjį trečiadienį – iki 13.30 val. Migracijos valdyba taip pat primena, jog įsigyti asmens tapatybę ir pilietybę patvirtinančius dokumentus čia gali visi asmenys, nepriklausomai nuo deklaruotos gyvenamosios vietos.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...