2011 Gruodžio 10

Metų TAUTOVEŽIU tapo BMW

veidas.lt


2011 metų TAUTOVEŽIU, t. y. geriausiu nenauju automobiliu Lietuvoje, tapo 1995 metų BMW 740 HAMANN. Tai paaiškėjo pasibaigus pirmą kartą Lietuvoje vykusiems nenaujo geriausios automobilio rinkimams „Tautovežis 2011“ (www.tautovezis.lt).

Rinkimus organizavo automobilių finansavimo paslaugą PIRK AUTOLIZINGU teikianti finansų įstaiga „General Financing“.

Spalio pabaigoje startavusiame konkurse „Tautovežis 2011“ buvo renkamas nenaujas automobilis, vertas būti metų „Tautovežiu“, taip pat Pupytvežis (geriausias automobilis merginoms vežti arba geriausi panelės ratai), Chebravežis (geriausias automobilis draugams vežti) bei Turbovežis (greičiausias ir galingiausias automobilis). Konkurso dalyviai patys siūlė kandidatus, siųsdami savo numylėtų mašinų nuotraukas ir aprašymus, už kurias balsavo šalies gyventojai.

Kartu su metų TAUTOVEŽIU, geriausiu Chebravežiu žmonės išrinko automobilį pavadintą „Žydruoju žaibu“ (1989 m. VAZ 2106). Turbovežio kategorijoje nugalėjo „Mitsas“ (1996 m. Mitsubishi Eclipse), o Pupytvežiu tituluotas „Meganiukas“ (1996 m. Reno Megane). Metų Tautovežio bei savo kategorijose daugiausiai balsų surinkusių automobilių savininkai buvo apdovanoti prizais.

Iš viso Tautovežio rinkimuose dalyvavo net 509 automobiliai, iš jų atskirose kategorijose – 75 Pupytvežiai, 198 Turbovežiai ir net 229 Chebravežiai. Seniausias metų Tautovežiu tapti pretendavęs automobilis buvo 1930 metų „FORD A“, naujausias – 2009 metų „Nissan 370Z“. Visi konkurse dalyvavę automobiliai bendrai sudėjus gavo beveik 36 000 balsų.

Pasak „Tautovežio 2011“ rinkimus organizavusios bendrovės „General Financing“ generalinio direktoriaus Konstantino Balakino, įkvėpta didelio šalies gyventojų susidomėjimo Tautovežio rinkimais bendrovė planuoja šį konkursą kartoti ir kitais metais.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...