2014 Vasario 04

Merdintys miesteliai: gaivinti ar užkalinėti langus?

veidas.lt


Nemaža dalis mažesnių miestų susinaikins, nes naiviai regi save europiniais turizmo centrais, o prieš verslo, jei jis ne vietos politikų, planus statyti kokį gamybos objektą rengia piketus.

 

„Modernus Rytų ir Vidurio Europos piligrimystės centras, patogus ir saugus gyventi, viliojantis svečiuotis, patrauklus investuoti”, – tokį tikslą strateginiame plane iki 2020 m. sau kelia Raseiniai. Panašaus pobūdžio prioritetų apstu ne vienos Lietuvos savivaldybių strategijose.

„Nuo kada piligrimystė gali būti sėkmingas verslo modelis? O investicijų skatinimas Raseinių minimas paskutinėje vietoje”, – stebisi Organizacijų vertinimo agentūros ir Kauno technologijos universiteto Strateginio valdymo katedros ekspertas dr. Petras Oržekauskas. Be kokio švento stebuklo iš tiesų sunku tikėtis, kad piligrimystės centras vietos gyventojams garantuotų darbo vietas ir pragyvenimo šaltinį.

Ne vienas mažesnis Lietuvos miestas save vizijose mato kaip rekreacinį centrą su puikia infrastruktūra, su mokykla ir gydymo įstaiga po langais. ES pinigais tai realizuojama, tik nelabai likę kam ta gerove naudotis. Užburtas ratas: iš mažesnių miestų ir miestelių žmonės išvažiuoja į didesnius ar į užsienį, nes čia nėra darbo vietų, tačiau jų niekas ir neketina kurti, nes miesteliuose neliko bent kokį rimtesnį darbelį galinčių dirbti žmonių.

Įmonės mažuose miesteliuose – išimtis ar išeitis?

Apie 7 tūkst. gyventojų turinčioje Pabradėje, dažniausiai minimoje, kai kyla koks konfliktas čia įsikūrusiame Pabėgėlių centre, pernai įsteigta mokslinė laboratorija. Iškilo modernus UAB “SG Dujos Auto” pastatas su gražiai sutvarkyta aplinka, kuriame tiriama, kaip degalams panaudoti vandenilį, maišant jį su gamtinėmis dujomis. Jei tyrimai pasiseks, Pabradė taps naujų, ekologiškesnių ir efektyvesnių degalų išradimo vieta.

Kodėl Pabradė? Įmonės vadovas Vidas Korsakas pasakoja, kad lėmė keli aspektai: artumas nuo Vilniaus, vietos istoriniai ryšiai su transportu ir, žinoma, čia jau turimas žemės sklypas. Kol kas iš dešimties laboratorijos darbuotojų vietiniai tik du, kiti važinėja iš Vilniaus. „Bet jei tyrimai ir hipotezės pasitvirtins ir pradėsime pardavimo procesą, tada planuotume samdyti daugiau žmonių iš Pabradės”, – žada V.Korsakas.

Tiesa, pasiūla nėra didelė, nes 99 proc. kvalifikuotų pabradiškių, kurie nevažinėja dirbti į Vilnių, triūsia šiemet dvidešimtmetį mininčioje aukštųjų technologijų Didžiosios Britanijos antrinėje įmonėje „Intersurgical”.

Dar vienas Pabradės gyvybingumo ženklas – didelių prekybos centrų konkurencija: priešais senbuvę “Norfą” įsikūrė ir “Maxima”.

Na, Pabradei pasisekė – vos už pusšimčio kilometrų Vilnius, o aplink nuostabi gamta. Tačiau ir atkampų miestelį, tokį kaip Naujoji Akmenė, gali prikelti antrajai jaunystei atgimusi įmonė – „Akmenės cementas“.

„Investuotojų forumo” vykdomoji direktorė Rūta Skyrienė vardija kitus optimistiškai nuteikiančius pavyzdžius: Tauragėje privatūs verslininkai įsteigė pramoninį parką, Panevėžyje įsteigta net Užsienio investuotojų asociacija, čia verslininkai kartu su miesto bei rajono savivaldybėmis bando gaivinti regioną.

Tačiau gerieji pavyzdžiai – išimtis ar išeitis nedideliems miestams ir miesteliams?

 

Investuotojus baido vietos verslininkai-politikai

R.Skyrienė, pastaruoju metu itin daug važinėjanti po regionus, pasakoja susidariusi labai prieštaringų įspūdžių. „Yra gerų pavyzdžių, tačiau kai kur kilo abejonių, ar regiono valdžia iš tiesų nori gerinti verslo aplinką ir siekti investicijų. Kai kur savivaldybės tik kovoja dėl europinių pinigų, už juos nutiesia kokį šaligatvį aplink tvenkinį, pastato suoliukus, ir mano, kad jau gerai. Tačiau nėra kas tais šaligatviais vaikšto, nes savivaldybės kiša pagalius verslui išduodant leidimus, derinant planus. Savivaldybėse reikia keisti mąstymą ir galvoti, ką padaryti, kad verslui būtų patraukliau investuoti. O kai vietos žmonės turės uždarbį, jie neemigruos, liks miestelyje”, – mano R.Skyrienė.

O pavyzdžiai, kai regionai baidosi investicijų, stulbinami. R.Skyrienė pasakoja, kad „Investuok Lietuvoje” įkalbėjo vieną Lenkijos investuotoją perkelti pas mus savo gamybos padalinį. Jie pageidavo, kad būtų darbuotojų, mokančių lenkų kalbą, tad kreiptasi į keturias lenkakalbes savivaldybes, kad šios pateiktų pasiūlymus. Bet atsakymo sulaukta tik iš vienos. „Kai kur vietinei valdžiai nerūpi plėtoti verslo. Tačiau politikavimu gerovės juk nesukursi”, – konstatuoja R.Skyrienė.

Ji pastebėjo dar vieną didžiulį investicijų, ypač užsienio, stabdį: pagalius į ratus kiša to regiono verslininkai, nes jie nenori konkuruoti dėl darbuotojų – atsiradus daugiau darbo vietų jiems tektų kelti algas. „Savivaldybė turi ginti visų verslininkų interesus, tačiau vieno ar kito verslininko protegavimas regionuose – norma”, – piktinasi investuotojų atstovė.

P.Oržekauskas priduria, jog tose savivaldybėse, kurių tarybų valdančiosiose koalicijose yra verslininkų-politikų, matyti, kad proteguojamas tik savas verslas. O investicijų pritraukimo sąlygų, skelbiamų savivaldybių interneto tinklapiuose, analizė parodė, kad investicijos nėra laukiamos ir skatinamos taip, kaip oficialiose kalbose sako politikai: daugumoje jų nėra nurodyta jokių paskatų pritraukti kitų verslininkų verslui ten kurti.

Verslininkams atbaidyti pasitelkiama ir visuomenės nuomonė. UAB „Ekonominės konsultacijos ir tyrimai” direktorius Gintas Umbrasas pastebi: „Jei regionuose ir atsiranda koks verslas ar jo idėja, kad ir fermos, ką jau kalbėti apie kokią agresyvesnę aplinkai gamyklėlę, susibūrusios bendruomenės aršiai kovoja, kad jų nebūtų. 9–10 tūkst. gyventojų miestuose valdžia nesuinteresuota jokio verslo, ypač gamybinio, atėjimu. Daug bendrauju su įvairiomis savivaldybėmis ir pastebiu, jog daugelio jų šventas įsivaizdavimas – kad jų regioną išgelbės turizmas, dar tiktų Silicio slėnio lygio aukštų technologijų įmonė arba antrų Druskininkų variantas.”

Pasak P.Oržekausko, išgyventi miestams gali padėti tik regioninio verslo sistemos principas, tai yra savivaldos ir verslininkų bendradarbiavimas juos skatinant ir remiant, kad jie kurtų darbo vietas. Bet kad ši sistema veiktų, reikia, jog politikai į visus verslininkus žiūrėtų vienodai, nesudarydami išskirtinių sąlygų savųjų verslams.

 

Vizijose – paukštelių čiulbėjimas

O kokiose nerealiose ir netoliaregiškose vizijose šiandien skęsta mažesnių miestų savivaldybės, atskleidžia plėtros strategijos. „Daug jų parengta „copy paste” principu. Net jei jose įrašytas šūkis „Vystysime pramonę”, nėra jokios analizės, kokių regione esama darbuotojų, kokios jie kvalifikacijos, o gal juos reikia paskatinti kurti savo verslą, gal reikia kokių mokymų. Juk negali visi nukopijuoti Druskininkų”, – sako R.Skyrienė, pabrėždama, kad regionas turi objektyviai vertinti savo galimybes ir ieškoti savo unikalumo.

P.Oržekauskas pritaria: „Apie verslumą skatinančias, verslo plėtrai palankias sąlygas, investicijų skatinimą, gamybos plėtojimą strateginiuose planuose pradedama kalbėti tik tarp trečios eilės prioritetų. Prioritetai skiriami tikrai ne toms sritims, kurios gali pakelti regionų ekonominį lygį. Beje, taip yra ne tik daugumos regionų, bet ir visos Lietuvos mastu, pavyzdžiui, 2014–2020 m. nacionalinės pažangos programoje.”

P.Oržekauskas negali atsistebėti, ir kuo remdamosi savivaldybės grindžia savo strategijas. Pavyzdžiui, minėta Raseinių regiono strategija buvo kuriama labiausiai atsižvelgiant į moksleivių nuomonę: iš 1759 apklaustųjų 1505 – moksleiviai. Gal todėl ir vizija tokia poetiška – piligrimų centras, miela vieta gyventi, patraukli svečiuotis. Tačiau kur žmonėms užsidirbti tam jaukiam gyvenimui?

Kita vertus, ir solidesnėse apklausose, pavyzdžiui, prieš porą metų Vidaus reikalų ministerijos surengtoje savivaldybių apklausoje, prioritetai vardijami tokia seka: pirma, vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo sistemų renovavimas ir plėtra, antra, bendrojo lavinimo mokyklų modernizavimas, trečia, ekologinio (pažintinio) turizmo, aktyvaus poilsio ir sveikatos gerinimo infrastruktūros kūrimas ir plėtra ir t.t.

 

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (41)

 1. hm hm rašo:

  Užkalinės langus miesteliuose. Nebent pensininkai iš didmiesčiu atvyktu gyventi….Jei tarybiniais metais nebuvo pramones ten , tai dabar labai naivu tikėtis , kad bus kitaip.Reiktu drąsos pasakyti , kad jie pasmerkti vegetavimui.

 2. mociute mociute rašo:

  ne tik miesteliuose reikes uzkalineti langus–daugelis jaunesniu isvaziuoja is priemesciu, kaimu. Seniai greit ismirs nepriziurimi ir ju trobeles arba bus uzkaltos, arba sudegintos.Jau dabar net gydytojai nemegsta senu zmoniu-prie aparaturos neprieisi, israso proskeliu nuo uzdegimo bei nuo skausmo-ir keliauk is kur atejes.

 3. MIESTELIAI ZLUGS MIESTELIAI ZLUGS rašo:

  NIEKO NEPADARYSI JEI PATIEMS MIESTELIAMS NERUPI.NELIKS TU MIESTELIU NELIKS IR VALDININKELIU SU KVAILOMIS STRATEGIJOMIS :-) SVARBU BENT ISLAIKYTI KOKIUS 3-4 STAMBESNIUS MIESTUS IR TUOS MIESTELIUS KURIEM RUPI JU PACIU ISLIKIMAS. P.S DAUGELYJE TU MIESTELIU SAVIVALDYBESE SEDI TUPI MERAI KURIU PROTELIS LABAI DAUK NEVEZA JEI KOKIAM MERAS PASISTATE UZ PUSE MILIJONO TULIKA TAI IR KITI KAIP PAPUGOS TAI DARO,PASISTATO ARENA ZIUREK IR VISI PUOLA STATYTI ZIUREK DRUSKININKAI ISKILO IR JAU ANYKSCIAI,IGNALINA IR MES IR MES O KA JUS AR BENT VIESBUTI TURIT??? :-) IS TIKRO BAISU KAD VALDZIOJE SEDI TOKIE BUKAPROCIAI BET AR MUSU VALSTYBE PROTINGESNI VALDO??????????????????

 4. hm hm rašo:

  reikia mokytojams, kultūrininkams palikti darbo vietas miesteliuose ir kaimuose, o ne sukelti visus į miestus, tuomet ir veiklų atsiras ir žmonių mažiau migruos.

 5. Rev John Ehichioya Rev John Ehichioya rašo:

  Šventoji santuoka PASKOLOS Finacial FIRMA
  Paštas: .. holymatrimonyloanfinacial@gmail.com

    Ar jums reikia skubiai paskolos išvalyti sąskaitą, pradėti savo verslą?
  Šventoji santuoka PASKOLOS Finacial įmonė siūlo paskolas individualiai,
  taip pat bendrovės, kuri svyruoja nuo …

  LAISVŲ paskolos pasiūlymas
  Mes siūlome šių rūšių paskolas:
  * Asmeniniai Paskolos. * Verslo paskolos.
  * Investicijos Paskolos. * Pradžia Paskolų
  * Automobilių paskolos * Studentų paskolos ir daug daugiau …
  ===========================

  Teikiamos paslaugos apima;
  * Refinansavimas
  * Home Improvement
  * Investicijų paskolos
  * Auto Paskolos
  * Skolos konsolidavimas
  * Verslo paskolos
  * Asmeniniai Paskolos
  * Tarptautinis Paskolos.

  PIRMOSIOS INFORMACIJOS Būtinos:
  Gavėjo pavadinimas: ………
  Šalis: ………
  Lytis: ………
  Pareigos: ……..
  Suma Reikalinga ……….
  Paskolos paskirtis ……..
  Paskolos Trukmė: ………
  Telefono numeris ……….

  Paštas: .. holymatrimonyloanfinacial@gmail.com
  Thanks and regards

  Rev John Ehichioya

 6. Tybert Grant Tybert Grant rašo:

  Hello every body,
  Kaip teisėtas paskolų visada buvo pagrindinis rūpestis klientais, kurie
  buvo problemiška paskolų ir garantijų finansinius poreikius yra kažkas, kad
  klientai visada jaudina, kai ieškau nuo teisėtų paskolą
  skolintojas paskolos Tybert Grant, kad skirtumas gali kredituoti pramonės Mes
  teikti paskolas, svyruoja nuo $ 2,000 iki $ 100,000,00000 E-MAIL US VIA
  tybertgrantloanservice@yahoo.com
  Mūsų paslaugos apima:
  * Investuotojai Paskolos
  * Skolos konsolidavimas
  * Antra hipoteka
  * Verslo paskolos
  * Asmeniniai Paskolos
  Tarptautiniai paskolos
  Nė vienas iš jų, ir ne kredito patikrinimas, 100% garantija, viskas, ką jums reikia padaryti, tai
  Leiskite mums žinoti, ką norite, ir mes tikrai jūsų svajonė, Erikas
  paskolos bendrovė sako “Taip”, kai bankai pasakyti “ne”, mes pagaliau Finance Limited
  skolinimo įmonė, tarpininkai, mažos finansinės institucijos, nes mes turime
  Neribotas kapitalas Daugiau informacijos rasite gauti paskolą iš: Prašom
  nedelsiant reaguoti į šį postą: tybertgrantloanservice@yahoo.com
  Asmeninės paskolos paraiška

 7. Mr Peterson Mr Peterson rašo:

  Sveiki, Ar jūs ieškote verslo paskola, asmeninės paskolos, būsto paskolos,
  ir kt.? Mes šiuo metu siūlo asmeninių ir verslo paskolos bet
  suinteresuotas asmuo bent 2% palūkanų norma 1-30 metų.
  vardas:
  Gimimo data:
  Lytis:
  Šeimyninė padėtis:
  adresas:
  miestas:
  Šalis:
  Telefonas:
  Paskolos suma:
  Paskolos trukmė:
  Grynosios mėnesio pajamos.
  Susisiekite su mumis: creditsolutionhome@outlook.com

 8. Donald patrick Donald patrick rašo:

  Sveiki

  Ar jums reikia paskolos ar jums reikia paskolą banke, mes esame čia, kad padėtų jums finansiškai, viskas, ką turite padaryti dabar rašyti į mus su savo duomenimis į žemiau esančią formą ir grįžti į mus per
  donaldpatrickloanheritage@gmail.com, gauti savo trumpąją kredito bet kuriuo metu bet kurioje vietoje sumos.

  Vardas:
  Reikalingas kiekis:
  trukmė:
  adresas:
  Šalis:
  tikslai:
  Mėnesio pajamos:
  Telefonas:

  Laukiame Jūsų atsakymo.

  Donald patrick

 9. jeffersoncarsonloanfirm jeffersoncarsonloanfirm rašo:

  Ar jums reikia paskolos? ar reikia paskolą pradėti savo verslą, ir, jei taip, prašome susisiekti su mumis adresu: jeffersoncarsonloanfirm@hotmail.com

  vardas:
  Paskolų suma, kurios reikia:
  būsena:
  Šalis:

 10. jeffersoncarsonloanfirm jeffersoncarsonloanfirm rašo:

  DO Reikia paskolą? ar reikia paskolą apmokėti savo nuodugnia arba vekseliai nerimauti ne daugiau, ir jei taip, prašome susisiekti su mumis adresu: Jeffersoncarsonloanfirm@hotmail.com

  Vardas: ….
  Paskolų suma, kurios reikia: …
  Valstybė: ….
  Šalis: …
  telefono numeris: …..

  Pastaba: Visi PAŠTAS turėtų būti siunčiami į šį laišką: jeffersoncarsonloanfirm@hotmail.com

 11. Dr Purva Pius Dr Purva Pius rašo:

  Hello everyone am here to testify how i got my loan from Dr Purva Pius. after i applied several times from various loan lenders who claimed to also testify right in this forum,i thought the testimonies where real and i applied but they never gave me loan. I was in need of an urgent loan to start a business and i applied from various loan lenders who promised to help but they never gave me the loan.Until a friend of mine introduce me to Dr Purva Pius. who promised to help me and indeed he did as he promised without any form of delay.I never thought there are still reliable loan lenders until i met Dr Purva Pius,who are indeed helped with the loan and changed my belief.I don’t know if you are in any way in need of a genuine and urgent loan,free feel to contact Dr Purva Pius via his email(urgentloan22@gmail.com) Thank you may God bless you

 12. harry jones harry jones rašo:

  Ar jums reikia paskolos? paskola grįžti į mokyklą, įkurti verslą, apmokėti paskolos skolą? Jei taip, galite rašyti mums elektroniniu paštu adresu: harryjonesfinance@hotmail.com

  vardas:
  Paskolos suma:
  Lytis:
  Šalis:
  tel:

  Visi paštas išsiųstas harryjonesfinance@hotmail.com turėtų būti

 13. Speeckaert Bernard Speeckaert Bernard rašo:

  We specialized in Bank Guarantee {BG}, Standby Letter of Credit {SBLC}, Medium Term Notes {MTN}, Confirmable Bank Draft {CBD} as well as other financial instruments issued from AAA Rated bank such as HSBC Bank Hong Kong, HSBC Bank London, Deutsche Bank AG Frankfurt, Barclays Bank , Standard Chartered Bank and others on lease at the lowest available rates depending on the face value of the instrument needed.

  We deliver with time and precision as sethforth in the agreement. Our terms and Conditions are reasonable, below is our instrument description.

  The procedure is very simple; the instrument will be reserved on euro clear to be verified by your bank, after verification an arrangement will be made for necessary bank documents and stock testing expenses, the cost of the Bank Guarantee will be paid after the delivery of the MT760.

  DESCRIPTION OF INSTRUMENT:
  Instrument: Bank Guarantee (BG/SBLC).
  Total Face Value: Minimum of 1M Eur/USD (One Million Eur/USD) to Maximum of 5B Euro/USD(Five Billion Eur/USD).
  Issuing Bank: HSBC London, Barclays Bank, Deutsche Bank Frankfurt, Hong Kong, Any AA rated Bank in Europe or any Top 25 WEB.
  Age: One Year, One Day
  Leasing Price: 4% of Face Value plus 1% commission fees to brokers.
  Delivery: Bank to Bank SWIFT.
  Payment: MT-760.
  Hard Copy: Bonded Courier within 7 banking days.

  All relevant business information will be provided upon request plus our terms and
  procedures.

  Name : Speeckaert Bernard.
  E-mail : speeckaert.bernard@bevanloaninterestpurchaserplc.com
  Skype id : speeckbern47

 14. Richardson McAnthony Richardson McAnthony rašo:

  We are a Finance Industry Company professionals with over 15 Years Experience and a focus on providing Bank Guarantee and Standby Letter of Credit from some of the World Top 25 Prime Banks primarily from Barclays, Deutsche Bank, HSBC,Credit Suisse e.t.c.

  FEATURES:
  Amounts from $1 million to 5 Billion+
  Euro’s or US Dollars
  Great Attorney Trust Account Protection
  Delivered via MT760, MT799 and MT103 Swift with Full Bank Responsibility
  Brokers Always Protected

  Purchase Instrument of BG/SBLC : 32%+2% Min Face Value cut = EUR/USD 1M-5B
  Lease Instrument of BG/SBLC : 4%+2% Min Face Value cut = EUR/USD 1M-5B

  Interested Agents/Brokers, Investors and Individual proposing international project funding should contact us for directives.We will be glad to share our working procedures with you upon request.

  We Facilitate Bank instruments SBLC for Lease and Purchase. Whether you are a new startup, medium or large establishment that needs a financial solution to fund/get your project off the ground or business looking for extra capital to expand your operation,our company renders credible and trusted bank guarantee provider who are willing to fund and give financing solutions that suits your specific business needs.

  We help you secure and issue sblc and bank guarantee for your trade, projects and investment from top AA rated world Banks like HSBC, Barclays, Dutch Ing Bank, Llyods e.t.c because that’s the best and safest strategy for our clients.e.t.c

  DESCRIPTION OF INSTRUMENTS

  1. Instrument: Funds backed Bank Guarantee(BG) ICC-600
  2. Currency : USD/EURO
  3. Age of Issue: Fresh Cut
  4. Term: One year and One day
  5. Contract Amount: United State Dollars/Euros (Buyers Face Value)
  6. Price : Buy:32%+1, Lease: 4%+2
  7. Subsequent tranches: To be mutually agreed between both parties
  8. Issuing Bank: Top RATED world banks like HSBC, Barclays, ING Dutch Bank, Llyods e.t.c
  9. Delivery Term: Pre advise MT199 or MT799 first. Followed By SWIFT MT760
  10. Payment Term: MT799 & Settlement via MT103
  11. Hard Copy: By Bank Bonded Courier

  Interested Agents,Brokers, Investors and Individual proposing international project funding should contact us for directives.We will be glad to share our working procedures with you upon request.

  Name:Richardson McAnthony
  Contact Mail : intertekfinance@gmail.com

 15. Financial Offer Financial Offer rašo:

  Dear Sir/MA

  We are international financier, trust Consultant of worldwide development prime lending’s.We are Specialist of funds, loans, bank guarantees. We are working with large lending’s affiliated to a corporate consortium group operators and providers of Bank Financial Instruments. Through this large lending’s,Trade group consortium, we can arrange the following services as their trust consultant.
  Worldwide project financing, Loans,BG,SBLC,MTN,POF,LC,SKR Discounting,Project Funding,Letter of credit, and lots more for investors
  If you are interested contact us immediately by Email

  Thank you
  BROKERS ARE WELCOME & 100% PROTECTED!!!
  Regards,
  Rajnesh Gounder
  Email: grounesh.advisory1@gmail.com
  Skype ID: grouneshadvisory14@gmail.com

 16. anatiliatextileltd@gmail.com anatiliatextileltd@gmail.com rašo:

  We have provided over $1 Billion in business loans to over 15,000 business owners just like you. We use our own designated risk technology to provide you with the right business loan so you can grow your business. Our services are fast and reliable, loans are approved within 72 hours of successful application. We offer loans from a minimum range of $5000 to a maximum of $20 million.

  - Complete Name:
  - Loan amount needed:
  - Loan Duration:
  - Purpose of loan:
  - City / Country:
  - Telephone:
  - How Did You Hear About Us:
  Have You Applied Before?…
  With Best Regards.
  Mrs. Magaret Becklas
  Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com
  Emaill: bdsfn.com@gmail.com

 17. AZRA ISHAQUE AZRA ISHAQUE rašo:

  We specialized in Bank Guarantee {BG}, Standby Letter of Credit {SBLC}, Medium Term Notes {MTN}, Confirmable Bank Draft {CBD} as well as other financial instruments issued from AAA Rated bank such as HSBC Bank Hong Kong, HSBC Bank London, Deutsche Bank AG Frankfurt, Barclays Bank , Standard Chartered Bank and others on lease at the lowest available rates depending on the face value of the instrument needed.

  We deliver with time and precision as sethforth in the agreement. Our terms and Conditions are reasonable, below is our instrument description.

  The procedure is very simple; the instrument will be reserved on euro clear to be verified by your bank, after verification an arrangement will be made for necessary bank documents and stock testing expenses, the cost of the Bank Guarantee will be paid after the delivery of the MT760.

  DESCRIPTION OF INSTRUMENT:
  Instrument: Bank Guarantee (BG/SBLC).
  Total Face Value: Minimum of 1M Eur/USD (One Million Eur/USD) to Maximum of 5B Euro/USD(Five Billion Eur/USD).
  Issuing Bank: HSBC London, Barclays Bank, Deutsche Bank Frankfurt, Hong Kong, Any AA rated Bank in Europe or any Top 25 WEB.
  Age: One Year, One Day
  Leasing Price: 4% of Face Value plus 1% commission fees to brokers.
  Delivery: Bank to Bank SWIFT.
  Payment: MT-760.
  Hard Copy: Bonded Courier within 7 banking days.

  All relevant business information will be provided upon request plus our terms and
  procedures.

  Contact name: Azra Ishaque

  Email : lintel.financialservicesplc@gmail.com

  Skype : lintel.financialservicesplc

 18. Ponia Patricia Kingsman Ponia Patricia Kingsman rašo:

  Ar esate verslo vyras ar moteris? Ar esate bet kokio finansinio netvarka? Ar jums reikia lėšų, kad pradėtumėte savo verslą? Ar jums reikia paskolos, kad pradėtumėte malonų smulkaus ir vidutinio verslo? Ar turite mažą kredito balą ir jums sunku gauti kapitalo paskolą iš vietos bankų ir kitų finansų institutų ?. Suinteresuoti pareiškėjai turėtų kreiptis į mus el. Paštu: patriciakingsman.loans2016@gmail.com

 19. Tautrimas Darius Vik Tautrimas Darius Vik rašo:

  Hello everyone my name is Tautrimas Darius Vik am from Lithuanian i just received my loan now from Mrs Patricia Kingsman loan company they are new legit loan company of 2017 and it has not been long i received my loan from them i got my loan from them today and now as am posting this message i am very happy this company is real great so anyone that need a loan contact this company they are real great there mail is patriciakingsman.loans2016@gmail.com

 20. Lukas Dovydas Azuolas Aurimas Lukas Dovydas Azuolas Aurimas rašo:

  Sveiki visi, mano vardas yra Lukas Dovydas Azuolas Aurimas, aš esu iš lietuvių, aš buvau internete ir girdėjau, kad žmonės sako, kad jie buvo nusikaltę anksčiau, ir aš skubiai reikia paskolos, todėl bijodavau kreiptis dėl paskolos internete, ką aš mačiau 3 žmonės liudija apie ponia Patricia Kingsman paskolų kompaniją, kad jie ten turėdavo paskolą. Aš niekuomet neprašiau paskolos, ir aš buvau taip bijojęs, kad sugausiu, bet manau, ką žmonės sako ir taiko iš šios paskolos bendrovės, ir viskas buvo gerai, ir jie man pasakė, kad turėsiu nusiųsti pervedimo mokestį, kuris bus panaudotas pervedant paskolą, kai man pasakys, kad buvau taip bijodamas, kad tai buvo sukrauta, tad aš atsisėdau, ir apie tai galvoju, ir aš grįžau į juos ir pasakyk jiems Aš niekada tai darau anksčiau, bet ponia Patricija Kingsmanas pasakė, kad turėčiau pasitikėti, kad jie man padės, todėl aš padariau, ir aš nuėjau atsiųsti mokestį, kurį jie sakė, kad turėčiau atsiųsti už mano paskolos pervedimą tik šiandien, aš gavau perspėjimą nuo mano nugaros, kad yra mone y mano paskyroje. Šiandien aš esu labai laiminga, kad niekada nebuvo sukrauta anksčiau, ir aš gavau paskolą vieną kartą, todėl dabar aš laimingas, o aš ir mano šeima mums taip pat bus laimingi, todėl kiekvienas, kuriam reikia paskolos, turėtų būti taikomas iš šios bendrovės be scammed, nes ji yra tikra ir gera, ir aš meldžiuosi, kad Dievas turėtų ir toliau jį naudoti, kad padėtų žmonėms ten paskolas. jos el. pašto adresas yra patriciakingsman.loans2016@gmail.com.

    Dar kartą likau Lukas Dovydas Azuolas Aurimas

 21. Viktorija Monika Neringa Viktorija Monika Neringa rašo:

  Mano vardas yra Viktorija Monika Neringa, aš esu iš lietuvos, aš girdėjau apie šią kompaniją, kad jie teikia paskolas, ir aš nuvykau kreiptis dėl paskolos iš jų, aš girdėjau žmonių, kurie sako apie sukčiavimą, bet niekada nebuvo sukčiaujama, kol ši bendrovė man padėjo su savo paskola, todėl kiekvienam, kuriam reikia paskolos, turėtų būti taikomas iš jų ten paskolos yra greita ir saugi ten pašto adresą patriciakingsman.loans2016@gmail.com

 22. Vytautas Tomas Vytautas Tomas rašo:

  Sveiki visi

  Mano vardas yra Vytautas Tomas, esu iš Kauno lietuvis, ieškojęs paskolos internetu ir viskas, ką gaunu, yra sukčiai, bet radau šią paskolos kompaniją, vadinamą Patricia Kingsman paskolų kompanija, ir aš mačiau žmones internete, liudija apie gerus darbus, todėl nusprendžiau pabandyk, jei aš vėl būtų laimingas, tad aš kreipėsi dėl 350 000 eurų paskolos ir paskolos kreditorius ponia Patricia Kingsman man patikino, kad per 12 valandų mano paskola bus mano banko sąskaitoje, todėl šiandien, kai dirbau, aš pamačiau, kad mano bankas man rašė Pranešimas, kad mano paskyroje yra keletas 350 000 eurų lėšų, ir aš padėkoju Patricijai Kingsmanui, nes ji yra tikra, todėl, jei jums reikalinga internetinė paskola, prašau, nesukelkite tokios schemos, kaip ir man, kreipkitės iš šios bendrovės, nes ji yra vienintelė reali įmonė, teikianti paskolą internetu . Čia pašto adresas yra patriciakingsman.loans2016@gmail.com

 23. Skaistė Evelina Ugnė Skaistė Evelina Ugnė rašo:

  Mano vardas Skaistė Evelina Ugnė, aš esu iš lietuvos, aš ką tik gavau paskolą iš naujos paskolos kompanijos 2017 m., O kompanijos, kuri man padėjo man paskolą šiandien, vardas yra Patricia Kingsman paskolų kompanija, kuri yra labiausiai malonus paskolų kompanija, kurią turiu kada nors susidūriau su prašymu dėl paskolos iš jų vakar, ir vienintelis dalykas, kurį aš padariau, buvo mokėti pervedimo mokestį, kurį jie sakė, kad turėčiau sumokėti, ir iš karto aš atliksiu mokėjimą per artimiausius 12 valandų, kai buvau su savo paskola atleisk, kad negaliu pasakykite, kiek jie padėjo man, bet tai yra didelė pinigų suma, taigi visi, jei jums reikia nekilnojamojo paskolos, tai yra teisinga paskolos kompanija susisiekti su ten pašto adresas patriciakingsman.loans2016@gmail.com

 24. Akwa Dulis Ronaldis Akwa Dulis Ronaldis rašo:

  Gera diena kiekvienas mano vardas yra Akwa Dulis Ronaldis, ir aš esu iš Lietuvos Kauno. Noriu pasinaudoti šia galimybe, dabar turiu parašyti šią žinutę į internetą, jei kas nors iš jūsų ieško paskolos realiai, tai yra tinkama kompanija susisiekti su manimi. verslo moteris ir aš kreipiuosi į paskolą 2017 m. teisėtoje įmonėje, o bendrovės pavadinimas yra Patricia Kingsman paskolų kompanija, kurią jie padėjo žmonėms nuo 2016 m., o mes esame 2017 m., ir aš ką tik gavau paskolą iš jų, taigi, jei kas nors iš jums reikia paskolos eiti ir taikyti iš jų, nes jie yra tikri, aš tiesiog meldžiu, kad žmonės, kuriems reikia pagalbos paskolai, negavau scammed, todėl aš naudoju šią galimybę rašyti šį pranešimą internete, jei jums reikia paskolos legit paskola taikoma šiai bendrovei, kad netyčia nusikaltote, kai kreipiatės iš netinkamos įmonės. ten el. pašto adresas yra patriciakingsman.loans2016@gmail.com.

  turėti malonią dieną visiems ir aš meldžiuosi, visi esate laimingi, nes aš šiandien

 25. ELŽBIETA Orinta ELŽBIETA Orinta rašo:

  Mano vardas yra ELŽBIETA Orinta, ir aš esu iš lietuvos, aš norėčiau pasinaudoti šiuo laiku, kad pasakytų visiems internete apie tai, kaip aš gavau paskolą po to, kai ją sukčiaujo 3 kartus. Aš prašiau paskolos iš Patricia Kingsman paskolų bendrovės vakar, mačiau, kad žmonės liudija apie ją gerus darbus ir tai, kaip ji padėjo žmonėms, todėl nusprendžiau kreiptis, ir ji man pasakė, ką man reikia padaryti, buvau išgąsdintas, bet aš tai padariau šį rytą, dabar ką tik gavau įspėjimą iš savo banko, ten yra pinigų mano sąskaitoje, ir aš patikrinou suma, ir tai buvo mano paskola, aš taip laiminga. Taigi norėčiau pasinaudoti šiuo laiku ir pasakyti visiems internete, kad ši bendrovė yra tikra, jei jums reikia paskolos, kurią ši bendrovė yra tinkama bendrovė, į kurią kreiptis, nesuklykite, kaip aš, nes čia yra sukčiai, kurie taikomi iš šios bendrovės ir būsi laimingas. ten el. pašto adresas yra patriciakingsman.loans2016@gmail.com

 26. Monika Rasa Rusnė Monika Rasa Rusnė rašo:

  My name is Monika Rasa Rusnė i am from Lithuanian i want to use this time to write to the internet that i just received my loan funds of 5 million euros from this company called Patricia Kingsman loan company at first i did not believe what people were saying on the internet but i decided to try and i applied for the loan 2 days ago and i just received a call from my bank that there is the sum of 5 million euros on my account and immediately i received an alert from my bank Patricia Kingsman loan company called me and asked me if i have received my loan and i told them yes so they said i should bring more people to there company if anyone do need a loan so if you really do need a loan this is the company to apply from they are really great and i believe now that there is a real loan company that gives loans and that company is Patricia Kingsman loan company so if anyone of you need an urgent loan and it is important this is the right company to apply from. There mail address is patriciakingsman.loans2016@gmail.com.

  finally i am really happy and can start my own business now. Thank you once again Patricia you are great and God bless you and your company.

 27. Nathanael martyna patryx Nathanael martyna patryx rašo:

  Mano vardas Nathanael martyna patryx Aš esu iš lietuvos, aš norėčiau pasinaudoti šiuo laiku ir pasakyti visiems internete, kad yra tik viena bendrovė, kuri siūlo nekilnojamąjį paskolą ir kuri yra Patricia Kingsman. Per pastarąsias tris savaites ieškojau paskolos internete, ir visa, ką turiu, yra skolintojai, kurie mano, kad mano pinigai yra tokie, kad turėjau Dievą, žino, kad esu toks vargas, ir aš norėjau nužudyti save, bet aš mačiau, kad daugelis žmonių liudija apie tai ši bendrovė, kad iš pradžių suteikdavo paskolas, manęs nesuprato, aš pažiūrėjau kitus skolintojo liudijimus ir visi jie pasirodė sukčiavimu. Aš pasakiau leiskite man kreiptis į šią bendrovę ir sužinoti, ar tai tiesa ir iš karto pritaikiau, kad jie man pasakė viską, ką turėčiau daryti, ir aš sutiko, ir jie man patikėjo, kad aštuonias valandas aš eidamas su paskola, nes jie sakė, kad jie naudoja greito perdavimo paslaugą. Aš pirmą kartą netikėjau, bet norėjau paskolai gauti iki 8 valandų, kai gavau perspėjimą iš savo banko ir manau, kad tai buvo mano paskola, kurią labai padaugėjau, kai aš ją pažiūrėjau, ir aš meldžiau Dievą, kad nukreipiau mane į tinkamą įmonę kas padėjo man šiandien šiandien, kai rašau internete, aš ką tik gavau paskolą iš šios bendrovės, ir aš naudoju šį kartą liudyti kitiems žmonėms, jei jums reikia paskolos, kad paskolą neapsigaukite, tai yra tinkama bendrovė taikyti nuo. Čia pašto adresas yra patriciakingsman.loans2016@gmail.com, o tiems, kurie neturi el. Pašto adreso, kompanijos “whatsapp” numeris yra +2348165719944.

  Ši bendrovė yra tiesa ir puiku, jei jums reikia paskolos dabar ir palauk savo paskolą, kad būsite patenkinti šia kompanija.

  Ačiū visiems ir aš likau Nathanael martyna patryx.

 28. Augustinas Laurynas Vladas Augustinas Laurynas Vladas rašo:

  Gera diena Mano vardas Augustinas Laurynas Vladas Aš esu iš Alytaus lietuvių kalba Ši kompanija Patricia Kingsman, apie kurią kalba žmonės, yra reali, aš niekada nenorėjau paskolos, bet aš tik pasakiau, kad turėčiau išbandyti šią įmonę ir pamatyti, ar tai, ką žmonės sako, yra tiesa, ir aš kreipiuosi paskolą iš jų vakar ir aš ką tik gavau paskolą iš Patricia Kingsman paskolos bendrovės, jei jūs perskaitėte šį pranešimą ir jums reikia šios bendrovės paskolos, nes jie padės jums, ši bendrovė yra vienintelė įmonė, kuri siūlo realią paskolą internetu . Paskolos, kurią aš panaudojo iš jų, buvo 75 000,00 eurų, o aš per 8 valandas gavau paskolą, kad mano draugai nebūtų sukapoti, jei jums reikia realios paskolos, tai yra tinkama įmonė, iš kurios galima kreiptis. Jei jus domina ten paskolos, pašto adresas yra patriciakingsman.loans2016@gmail.com ir ten whatsapp numeris yra +2348165719944.

 29. Vaiva Lukrecija Raminta Vaiva Lukrecija Raminta rašo:

  Sveiki visi

  Aš esu Vaiva Lukrecija Raminta ir aš iš Šiaulių Lietuvoje. Aš ieškojau internetinės paskolos ir man labai bijojo, kad niekada neprašiau paskolos ir aš labai gerai sekasi ieškoti realios įmonės, kur aš radau kompaniją, pavadintą Patricia Kingsman, išvaizda ir aš mačiau, ką žmonės sakė apie šią bendrovę buvo tiesa, nusprendžiau kreiptis dėl paskolos iš bendrovės, ir man reikėjo 150 000 eurų paskolos, kad pradėtumėte verslą, kai aš kreipėsi, ji man pasakė visa tai, ką man reikėjo padaryti, aš tai padariau, ir ji man patikėjo, kad per 8 valandas aš einu būti su savo paskola aš pasakiau gerai, ir aš laukiau lygiai 8 valandas laiko aš gaunu savo paskolą iš šios bendrovės, kaip aš rašau tai dabar aš niekada nebuvo scammed anksčiau ir ši kompanija yra puikus Aš klausos žmonės kalbame apie sukčiavimo, bet aš Iki šiol niekada nebuvo sukrauta, ir aš už tai dėkoju Dievui. Taigi, visi, jei jums reikia realios paskolos, tai yra tinkama įmonė, kuria jie jums padės, ir laikas, kai jie jums pasakys, kad gausite paskolą, kuri yra tikslus laikas, kai gausite paskolą. Aš tiesiog turiu parašyti šį pranešimą visiems, kad jūs neturėtumėte kreiptis dėl paskolos iš neteisingos bendrovės, jei jums reikia tikros paskolos, susisiekite su šia bendrove, ir būsite laimingi. Yra paštas

  adresas yra patriciakingsman.loans2016@gmail.com.

 30. Reidar Kåre Knut Reidar Kåre Knut rašo:

  Gera diena visiems

  Mano vardas Reidar Kåre Knut esu iš Kauno Lietuvoje. Noriu pasinaudoti šiuo laiku, norėdamas parašyti į internetą, kad kas nors, jei jums reikia tikros paskolos, Patricija Kingsman yra tinkama įmonė, kuri kreiptųsi iš kelių dienų, man reikia pinigų, ir ieškojo paskolos internete aš mačiau įmonę, ir aš taikė tą bendrovę apgauti mane 2 kartus savo pinigus, man buvo taip liūdna, nes man reikia pinigų, todėl aš nusprendžiau ieškoti kitos bendrovės ir aš kreipėsi iš kitos bendrovės, kad ta pati bendrovė taip pat man pasakė man įnešti pinigus ir aš padarė ir niekada gavau paskolą, man buvo, kad tai, kas su manimi vyksta, dėl to, kad man reikia pinigų, reikalingų skubiai nusipirkti namą, jei nesu namo namuose, mano savininkas netrukdys man ir mano šeimai nuo paskolos, todėl man reikėjo gauti mano paskolą. savo. Kai ieškojau dar kartą, aš pažiūrėjau šią kompaniją Patriciją Kingsmaną. Aš pamačiau, kad daugybė žmonių teigė apie šią kompaniją, kad bendrovė tikrai yra puiki, todėl iš pradžių bijosu taikyti, nes aš buvau apgauti 2 kartus, todėl pasakiau savarankiškai, kad leisk man pabandyti ir sužinok, ar ši bendrovė buvo tikra, kad aš taikė. Kai aš kreipėsi, jie man pasakė, kad viskas, ko man reikia, norėjo, vis dar bijau, bet aš tikiuosi, kad per aštuonias valandas aš eidamas su savo paskolą, kurios norėjau už savo paskolą, o mano akyse atgaivino perspėjimą iš mano banko, kad mano banko sąskaitoje buvo 200 000 eurų, ir aš jau buvo labai laiminga, kai ką nors paskambino bendrovė ir paklausė, ar gavau paskolą, ir aš jiems pasakiau “taip”, o “ačiū jiems” ir kaip rašau Ši žinutė internete dabar ši bendrovė taip pat padėjo mano 2 broliai, todėl visiems, jei jums reikia tikros paskolos, Patricia Kingsman yra tinkama įmonė, iš kurios galima kreiptis. Jei jums reikia pinigų, galite susisiekti su jais tik paštu arba whatsapp ir ten pat adresu patriciakingsman.loans2016@gmail.com. Dėkoju visiems, kurie atsirado mano žinia ir yra saugūs ir taikomi iš šios bendrovės, nes būsite jiems laimingi.

 31. Ðarûnas Blabal Ðarûnas Blabal rašo:

  My name is Ðarûnas Blabal i am from Lithuanian i want to write to the internet that if you need a real loan Patricia Kingsman is the real loan company that gives loan i applied for a loan from this company last week Friday and i just received my loan from them today so everyone if you need a real loan without been scammed this is the right company to apply from this company is truly great and they are real so many people that have been scammed if you need a loan without being scammed this is the real company that gives loans i applied for a loan from this company Patricia Kingsman and i received my loan today so anyone around the world if you need a true loan locate this company and be rest assured that this company is going to put a smile to your face. the company can be contacted via mail or whatsapp there mail address is patriciakingsman.loans2016@gmail.com and there whatsapp number is +2348165719944. Thanks to anyone that will read this message this company does not know am doing this Am only doing it for people in need of a real loan to be safe.

 32. Alfelt Edrikke Eleonora Alfelt Edrikke Eleonora rašo:

  Aš esu Alfelt Edrikke Eleonora vardu, aš policijos pareigūnas ir gyvenu Kaune lietuviškai. Prieš keletą dienų ieškojosi paskolos internetu, ir aš tik radau, kad žmonės šmeižia mane iš savo pinigų. Man tikrai reikia šios paskolos JAV projektui, ir vieną dieną, kai buvau netekusi pareigų, man buvo sukčiaujama atskirai, aš nusprendžiau šį kartą ieškoti tikros įmonės, suteikiančios paskolas, tačiau šią bendrovę pavadino “Patricia Kingsman” paskolų bendrove ir daugybe žmonės liudija apie šią bendrovę iš pradžių, aš netikėjau, bet nusprendžiau taikyti paskolą, kurią ieškojau, buvo 300 000 eurų suma, kurią aš pateikėu iš šios bendrovės, ir jie man pasakė, kad reikia tai padaryti, tikiuosi, kad aš jiems pasitikiu, ir aš ką man pasakė, kad jie padarė, ir jie man patikėjo, kad aštuonias valandas, kuomet aš eidavo su mano paskolos saugiai, aš niekada netikėjau juos, bet laukiau paskolos tiksliai per 8 valandas, kai gavau skambutį iš bendrovės, jei turiu gavau paskolą dar ir aš pasakiau ne. Jie man sakė eiti į mano banką ir patikrinti savo sąskaitą, kad mano bankas negalėtų atsiuntė man įspėjimo, kurį paklusiau, ir aš nuėjau į savo banką ir patikrinsiu savo sąskaitą akimis, aš mačiau paskolą Mano sąskaitoje 300 000,00 eurų, mano sąskaitoje anksčiau buvo 1000 pinigų Euras ir aš dabar rasti 301,000.00 eurų impulso mano pinigai ir mano paskola buvo 301,000.00 eurų, aš taip laimingas, ir aš ačiū šiai bendrovei už tai, kad jie puikūs. Noriu pasinaudoti šiek tiek laiko, norėdamas rašyti lietuviams, kad, jei jums reikia realios paskolos, Patricija Kingsman yra tinkama įmonė, kuri kreipiasi iš šios bendrovės, nežino, kad tai darau, todėl, jei jums reikia paskolos, galite kreiptis tik į šią įmonę paštu ar “whatsapp”, bet nenoriu naudoti “whatsapp”, taigi pašto adresas yra patriciakingsman.loans2016@gmail.com

 33. Alexander tautrimas airidas Alexander tautrimas airidas rašo:

  My name is Alexander tautrimas airidas and i am from Lithuanian i live in a small city in Panevėžys. Have been looking for a loan online since can not get a loan from my bank and have only found people scamming me of my money. Last week i was scammed by a loan company and God know i was ready to end my life but i said to my self let me try and see if i will see a honest company that was ready to help you. So i settled down and search for a company and i read so many good comments about this company Patricia Kingsman and i said let me apply and see if i will be lucky as other people i was afraid but i gave my self a chance and i applied for a loan of 80,000.00 euros i explained to this company that i have been scammed and they told me not to worry that they will help you that they have helped so many people from my country before. So i gave this company a chance and they assured me that in 8 hours time i was going to be with my loan i did not believe but i waited for my loan. In exactly 8 hours time i received an alert from my bank that my account has be credited with 80,000.00 euros. All thanks to Patricia Kinsgman this company is God sent. And i made a promise to my self that i will testify this company on how they helped me this company do not know am doing this now that am telling people on the internet how they helped me so everyone if you need a real loan Patricia Kingsman is here to help you do not be fooled by fake people who clam to be lender. I almost forgot you can only contact this company via mail or whatsapp and there contact details is patriciakingsman.loans2016@gmail.com whatsapp is +2348165719944. This company is real and true so anyone that reads this message and you are interested contact this company cause they are the only ones that can

  help solve your problems.

 34. Sofija Ximena Jimena Sofija Ximena Jimena rašo:

  Patricija Dievas laimins jus ir tavo įmonę

  Mano vardas yra Sofija Ximena Jimena. Aš esu iš Kanuas lietuvių. Aš neturiu nieko, kas pasakytų tiems, kuriems reikia tikrosios paskolos, kad nebūtų apgauti, turėtų būti taikoma iš Patricijos Kingsmano, nes šiandien aš prašiau šios bendrovės paskolos, kai perskaičiau tiek daug gerų ir nuostabių komentarų apie šią bendrovę. Aš kreipiuosi dėl paskolos, kad sumokčiau savo skolas, o visa, ko man reikia, buvo 50 000 eurų, nes aš taip pat naudosiu dalį pinigų, kad galėčiau sumokėti savo vaikams mokestį už mokslą. Kaip rašau internete, dabar aš ką tik gavau paskolą iš šios bendrovės šiandien, ir aš esu taip laimingas, kad niekada manau, kad aš kada nors būtų laimingas vėl, nes aš per daug praeina, ir aš ačiū Dievui už Patriciją Kingsmaną, Dievas ją laimins ir jo kompanija už šypseną į mano veidą. Taigi, kas nors iš viso pasaulio iš Ispanijos ir kitų šalių, kurioms reikia paskolos, jūsų pagalbininkas yra čia, o kompanija yra Patricija Kingsmanas, kuriam paskolų bendrovei Patricia Kingsman netaikoma jokių problemų, nes jūs gausite paskolą būtent tuo metu, kai ji jums pasakys. ten įmonės pašto adresas yra Patriciakingsman.loans2016@gmail.com

  Dar kartą Dievas palaimins tave Patriciją Kingsmaną ir galėsite ilgai gyventi ir toliau padėti žmonėms.

 35. David Thomas David Thomas rašo:

  We are direct mandate to providers and facilitators of all types of Bank Guarantee (BG), SBLC for Lease and Purchase. We engage in MTN, PPP programs, MT109, MT799, MT760, Loans, Sale and Lease of Financial Instruments. In addition we have a track record of 100% deliverance rate with the best workable procedures in the Financial Instruments industry. Our providers are very reliable and ready to transact. We have an excellent relationship with top rated banks in both Europe and Asia, Stock brokers and financial institutions all over the world. Within a short and transparent transaction period we can provide the SBLC/BG for your Heavy/Light project funding. We look forward to your cooperation as we establish a successful business relationship. Anticipating your inquiry Email: tekstructuredfinanceltd@gmail.com Skype: tekstructuredfinanceltd Regards David Thomas TEK STRUCTURED FINANCE LTD BROKERS ARE WELCOME

 36. Carson Noah Carson Noah rašo:

  We are Providers of all types of BG and SBLC with the best workable procedures. Our BG/SBLC ranges from MT799, MT760,(Both

  two way confirmation), MT103/23, MT103 (Both can be one way confirmation and two way confirmation) in USD and EUROS.

  Issuing Bank ranges from Top world 25 banks with face value ranging from 1M EUROS/USD to 5B EUROS/USD

  BROKERS ARE WELCOME & 100% PROTECTED!!!
  Intermediaries/Consultants/Brokers are welcome to bring their clients and cases to our attention and in complete confidence
  we will work together for the benefits of all parties involve

  For further details contact us with the below information Thank you.

  Contact Person: Mr. Carson Noah
  Email: centuryfinanceplc@gmail.com
  Skype ID: centuryfinanceplc

 37. Walsh Robert Walsh Robert rašo:

  We are authorized Financial consulting firm that work directly with
  A rated banks eg Lloyds Bank,Barclays Bank,HSBC bank etc

  We provide BG, SBLC,and lots more for clients all over the world.

  We are equally ready to work with Brokers and financial
  consultants/consulting firms in their respective countries.

  Our procedures are most reasonable and safest as we operate a 100% financial risk free process which entails that the issuing and receiving bank continues the transaction immediately after DOA is countersigned

  We hope to establish a long term business relationship with you even after this first trial

  Regards
  WALSH SMITH, ROBERT
  email : info.iqfinanceplc@gmail.com
  skype: cpt_young1
  Tel contact: +447031968934
  Whatsapp: +447441393450
  Registered No: 04374045

 38. scott james scott james rašo:

  GENUINE BANK GUARANTEE (BG) AND STANDBY LETTER OF CREDIT (SBLC) FOR BUY OR LEASE AT THE BEST AVAILABLE RATES
  We offer certified and verifiable financial bank instruments via Swift Transmission from a genuine provider capable
  of taking up time bound transactions.
  FOR LEASING OF BG/SBLC
  MINIMUM FACE VALUE OF BG/SBLC = EUR/USD 1M
  LEASING FEE = 4%+2%
  FOR PURCHASE OF FRESH CUT BG/SBLC
  MINIMUM FACE VALUE OF BG/SBLC = EUR/USD 1M
  PRICE = 32%+2%
  Our BG/SBLC Financing can help you get your project funded,
  loan financing by providing you with yearly.
  RWA ready to close leasing with any interested client in few banking days
  I will be glad to share with you our working procedures.
  Name : scott james
  Email : inquiry.securedfunding@gmail.com
  Skype : inquiry.securedfunding@gmail.com

 39. Larry Larry rašo:

  Ar jums reikia paskolos, aš esu privatus, patikimas, patikimas skolintojas; Suteikiu paskolas įmonėms ir asmenims už mažą ir prieinamą 3% palūkanų normą.

  Ar ieškote paskolos verslui, asmeninės paskolos, būsto paskolos, paskolos automobiliui, studentų paskolos, skolos konsolidavimo paskolos, neužtikrintos paskolos ir rizikos kapitalo?

  Jei bankas ar finansų įstaiga jums atsisakė paskolą dėl vienos ar kelių priežasčių. Esate tinkamoje vietoje savo paskolos sprendimams, mes suteikiame paskolas nuo 2 000 USD iki 100 000 000 000,00 USD per 1–20 metų grąžinimo laikotarpį bet kurioje pasaulio vietoje

  El. paštas: (successloanfirm6@gmail.com)
  Whatsapp numeris: +2347061892843
  Whatsapp numeris: +967737371424
  Susisiekite: Laris

 40. Richard Chadwick Richard Chadwick rašo:

  Are you an individual businessman or a business organisation that wishes to expand in business ??, we offer financial instrument such as BGs, SBLCs,MTNs, LCs, CDs and others on lease and sales at a rate of 4%+2% of the face value and reasonable conditionfrom a genuine provider. You are at liberty to engage our leased facilities into trade programs as well as in signatory project(s) such as Aviation, Agriculture, Petroleum, Telecommunication and any other project(s) etc.

  Contact : Mr. Richard Chadwich
  Contact Email: ribellodasilver01.finance@gmail.com

  With our financial/bank instrument you can establish line of credit with your bank and/or secure loan for your projects in which our bank instrument will serve collateral in your bank to fund your project.

  We deliver with time and precision as set forth in the agreement. Our terms and Conditions are reasonable and we work directly with issuing bank lease providers, this instrument can be monetized on your behalf for upto 100% funding. Intermediaries/Consultants/Brokers are welcome to bring their clients and are 100% protected. In complete confidence, we will work together for the benefits of all parties involved.

  All relevant business information will be provided upon request.

  BROKERS ARE WELCOME & 100% PROTECTED!!!

  If Interested kindly contact me via

  Email:~ ribellodasilver01.finance@gmail.com

  serious enquiry only.

 41. Fast offer Fast offer rašo:

  Good day. Quick loans Service available here. I am a private loan lender that gives out both business and personal loans to individual at a low interest rate of 2% no matter your location. If you are interested Contact me (Whats App) number:+917310847059 sumitihomelend@gmail.com Mr. Sumiti


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...