2012 Sausio 21

Mašinos viešajai tvarkai palaikyti

veidas.lt


Vilniaus miesto savivaldybės Viešosios tvarkos skyrius įsigijo du naujus automobilius „Škoda Yeti“, kurie paženklinti lipdukais „Vilnius Polis“.

Tokiais pat lipdukais ateityje planuojama perklijuoti ir jau turimas Viešosios tvarkos skyriaus mašinas. Iš viso Viešosios tvarkos skyrius turi 8 automobilius.

„Žodis „Polis“, išvertus iš graikų kalbos, reiškia miestą-valstybę. Taip paženklinti Viešosios tvarkos skyriaus automobiliai taip pat bus lengviau atpažįstami užsieniečiams, kurie, jeigu reikės pagalbos, galės kreiptis į mūsų darbuotojus“, – sakė Vilniaus meras Artūras Zuokas.

Viešosios tvarkos skyrius įsigijo ir 20 elektrošokų, kuriuos darbuotojai vežiosis tik darbo metu. Aprūpinti darbuotojus specialiomis priemonėmis buvo nuspręsta po to, kai praėjusiųjų metų spalį vieną iš jų darbo metu užpuolė ir smarkiai apkandžiojo agresyvus šuo.

Vilniaus miesto savivaldybės Viešosios tvarkos skyriuje šiuo metu dirba 30 žmonių, jis įkurtas 2008 metais. Viešosios tvarkos skyrius vykdo tvarkymo ir švaros taisyklių, draudimo gerti alkoholinius gėrimus viešose vietose, gyvūnų laikymo taisyklių, agresyvių šunų laikymui keliamų reikalavimų, prekybos viešose vietose, vietinės rinkliavos už stovėjimą ir kt. kontrolę.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...