2010 Rugpjūčio 30

150 mln. Lt

Vyriausybė ketina paskirstyti savivaldybėms papildomus milijonus

veidas.lt

Vyriausybė ketina paskirstyti visoms savivaldybėms papildomus 150 mln. litų.

Po Vyriausybės socialinės apsaugos ir darbo ministras Donatas Jankauskas žurnalistams sakė, kad šios lėšos būtų skirtos socialinėms išmokoms, kompensacijoms ir paramai mokiniams.

“Savivaldybėms piniginei socialinei paramai ir kompensacijoms už šildymą reikalingų lėšų užtikrinimas, be abejo, yra būtinas, ir Vyriausybė, kai reikia tokių sprendimų, juos daro”, – kalbėjo ministras.

Anot jo, šis klausimas bus svarstomas Vyriausybės posėdyje antradienį.

Kaip teigia nutarimo projektą parengusios Socialinės apsaugos ir darbo ministerija ir Finansų ministerija, socialinėms išmokoms ir kompensacijoms skaičiuoti ir mokėti būtų skirta beveik 149,2 mln. tūkst. litų, socialinei paramai mokiniams teikti – 816 tūkst. litų.

Ministerijų teigimu, papildomas lėšų poreikis socialinėms išmokoms ir kompensacijoms skaičiuoti ir mokėti 2010 metais sudaro gerokai daugiau nei siūloma skirti šiuo metu – 239 mln. 966,2 tūkst. litų.

Skyrus 149,2 mln. litų, anot nutarimo rengėjų, būtų iš dalies padengtas susidaręs lėšų trūkumas minėtai socialinei paramai teikti.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...