2012 Lapkričio 18

Mados kūrėjai susivienijo vaikų labui

veidas.lt


Kalėdinio laikotarpio pradžią Kaune pažymės stiliaus ir elegancijos vakaras „Adore night“. Renginio metu bus pristatomos drabužių dizainerių kolekcijos, vyks aukcionas, kurio metu renginio dalyviams bus siūloma įsigyti vieną ar kitą unikalų kūrinį ar paslaugą. Visi aukciono metu surinkti pinigai bus skiriami Kauno vaikų namams „Atžalynas“.
Savo kūrybos darbus pristatys iššūkių nebijantys, tačiau visuomenėje įsitvirtinti dar nespėję mados kūrėjai. Ant podiumo bus pademonstruotos penkios įvairaus stiliaus drabužių kolekcijos.
Renginyje dalyvausiantys dizaineriai į šiuolaikinę madą sugeba pažvelgti iš netradicinės perspektyvos. Savo kolekciją pristatanti dizainerė Vilma Prūsaitytė į mados pasaulį jau sugebėjo įnešti ne vieną šviežią idėją. Jos demonstruojama kolekcija „Po užmerktomis akimis“ įsitvirtino šiuolaikinės mados podiume.
„Mada – tai ne vien iššaukianti apranga, skirta pademonstruoti dizainerių fantaziją. Kuriami drabužiai turi padėti žmogui jaustis komfortabiliai bei padėti išryškinti asmenybės ypatumus. Mano kūrybos darbai skirti pabrėžti jauną, pašėlusią sielą už borto nepaliekant tradicinio stiliaus“, – pasakoja dizainerė V. Prūsaitytė
Renginyje savo kolekcijas taip pat pristatys Reda Kriščiūnaitė – Paulauskė, Justina Pociūtė, Sarta Trix bei Freak Factory.
Renginio metu dalyviai galės susipažinti su grožio ir stiliaus naujienomis Lietuvoje. Savo kūrybos papuošalus pristatys Inga Petrikaitė. Vakaro metu taip pat bus galima išvysti ir odos aksesuarų dizainerės Eglės Bujauskienės kūrybos darbus.
Vakaro metu bus pristatomos parfumerijos ir kosmetikos naujovės.
Vyks aukcionas, kurio  metu visos surinktos lėšos bus skiriamos Kauno vaikų namams „Atžalynas“.
„Labai maloniai nustebino šis jaunųjų mados kūrėjų gestas. Džiugu, kad miestiečiai šventiniu laikotarpiu nepamiršta ir labiausiai likimo nuskriaustų šios visuomenės asmenų“, – pasakoja Kauno vaikų namų „Atžalynas“ direktorė Dalia Pajedienė

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...