2011 Birželio 23

LRT komisijos narys už darbo valandą gauna 900 litų

veidas.lt

BFL

Seimas ketvirtadienį pavedė Valstybės kontrolei atlikti Lietuvos radijo ir televizijos (LRT) komisijos valstybinį auditą nuo 2006 iki 2010 metų.

Tokį nutarimą pateikusi Audito komiteto pirmininkė Loreta Graužinienė sakė, kad komisijos narys už darbo valandą gauna 900 litų, o būdama biudžetine įstaiga komisija nesilaiko reikalavimo pajamas pervesti į valstybės biudžetą.

“Finansų ministerija patvirtino, kad jei įstaiga įregistruota kaip biudžetinė įstaiga, visos gautos lėšos patenka į valstybės biudžetą, ir po to grįžta asignavimais ir per specialiąsias programas, kiek reikia. Jie nutarė, kad jiems tie įstatymai negalioja. Nė vienais metais, kiek jie egzistuoja, jie lėšų į valstybės biudžetą nepervedė”, – iš Seimo tribūnos sakė L. Graužinienė.

Projektu siūloma atlikti 2006, 2007, 2008, 2009 ir 2010 metų valstybinį auditą komisijoje, ir tą padaryti iki šių metų spalio. Siūlymą dėl audito pateikė Seimo Audito komiteto nariai.

13 narių Lietuvos radijo ir televizijos komisija yra nepriklausoma Seimui atskaitinga institucija, kuri reguliuoja ir kontroliuoja Lietuvos radijo ir televizijos transliuotojų bei retransliuotojų veiklą.

Vieną komisijos narį skiria prezidentas, tris narius – Seimas, po vieną narį – Lietuvos dailininkų sąjunga, Lietuvos kinematografininkų sąjunga, Lietuvos kompozitorių sąjunga, Lietuvos rašytojų sąjunga, Lietuvos teatro sąjunga, Lietuvos žurnalistų sąjunga, Lietuvos žurnalistų draugija, Lietuvos katalikų bažnyčios Vyskupų konferencija, Lietuvos periodinės spaudos leidėjų asociacija.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...