2012 Liepos 24

Lotynų Amerikos dievaitis Juanes ruošiasi išleisti autobiografinę knygą

veidas.lt


Rudenį pirmą kartą į Lietuvą atvyksiantis Kolumbijos atlikėjas Juanes savo gerbėjams pranešė, jog ruošiasi išleisti autobiografinę knygą. Pasak „La Camisa Negra“ atlikėjo, knygą turėtų pasirodytų ateinančių metų pradžioje.

„Ši knyga bus dar vienas būdas ir dar viena priemonė suartėti su gerbėjais. Jiems padėkoti ir atskleisti save. Noriu parodyti kas aš esu, ką aš veikiu, ką aš turiu. Noriu, kad mane mylintys žmonės susipažintų ir su mano aplinkoje esančiais man brangiais žmonėmis: šeima, draugais, grupės nariais“, – sako į aktyvią muzikinę ir visuomeninę veiklą po pertraukos grįžęs Juanesas.

Dar liepos pradžioje atlikėjas surengė kelių valandų fotosesiją, kurios metu fotografavosi būsimos knygos viršeliui.

„Norėjosi kažko labai paprasto, tačiau tokio, kas atskleistų viską, visą mano asmenybę ir tai, kas slypi manyje. Norėjau, kad matytųsi visi mano bruožai. Labai džiaugiuosi, jog pavyko pasiekti norimą rezultatą“, – būsimu knygos virželiu džiaugiasi Lotynų Amerikos žvaigždė.

Pasak Juaneso, knygoje bus pasakojama apie jo gyvenimą, koncertus, jų užkulisius, apie atlikėjo vaikystę ir, kaip jis sako, net apie sunkiosios metalo muzikos laikus. Įdomu tai, jog didžiąją knygos turinio dalį sudarys ne tekstas, o svarbiausius gyvenimo momentus ir intriguojančią, kupiną emocijų Juaneso gyvenimo istoriją atskleidžiančios fotografijos.

Kol dienos šviesą išvys Juaneso knyga, su atlikėju pasimatyti ir šėlti jo akustiniame (MTV Unplugged) koncerte bus galima jau lapkričio 7 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje. Atlikėjo koncertą sostinės arenoje apšildys koncerto ambasadoriumi tapęs Jurgis Didžiulis, kuris šiam pasirodymui paruoš niekur negirdėtą, Lotynų Amerikos ritmais paremtą ir Kolumbijos dvasia alsuojančią koncertinę programą.

Bilietus į atlikėjo Juanes koncertą galima įsigyti „Tiketos“ kasose visoje Lietuvoje arba internetu www.tiketa.lt. Bilietų kaina – nuo 101 lito.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...