2012 Spalio 04

Lietuvoje koncertuosiantis Juanesas įrašinėja naują albumą

veidas.lt


Lotynų Amerikos žvaigždė, vos prieš pusmetį pasauliui pristačiusi pripažinimo ir šlovės sulaukusį akustinį „MTV Unplugged“ albumą, prisipažino, jog jau įrašinėja naują albumą. Naujasis Juanesos darbas turėtų būti ypatingas ir tuo, jog jame skambės keletas kūrinių anglų kalba.
Juanesas garsėja patriotizmu savo gimtajai Kolumbijai ir ištikimybe ispanų kalbai. Nors ne vienas jo kraštietis ar ispanakalbis – Shakira, Enrique Iglesias, reperis Pitbull – pasirinko dainuoti anglų kalba, Juanesas iki šiol visuomet pasisakė už dainavimą gimtąją ispanų kalba, todėl naujajame albume skambėsiantys angliški jo kūriniai bus bene pirmasis rimtesnis bandymas dainuoti angliškai.
„Naujajame albume išgirsite keletą anglų kalba įdainuotų mano dainų. Man tai nėra lengva užduotis, kadangi man labai svarbu, jog viskas, ką aš darau, eitų tiesiai iš mano širdies. Man labai svarbu, kad žodžiai, kuriuos aš dainuoju pasakytų ir pabrėžtų tai, ką reikia, o kadangi mano gimtoji kalba yra ispanų, man ja dainuoti ir išreikšti savo jausmus, emocijas yra kur kas lengviau nei dainuojant angliškai“, – aiškina Juanesas bei išduoda, jog yra labai patenkintas naujais savo įrašais.
„Mano dainos visuomet gimsta labai intymioje aplinkoje, kai būnu pats su savimi. Aš paprastai pradedu dirbti vienas, užsidarau studijoje ir kuriu dainas. Kai daina būna daugmaž aiški, naujuoju kūriniu pasidalinu su grupe ir mes toliau kartu jį tobuliname“, – kūrinių gimimo detales atskleidžia atlikėjas, gitaristas ir dainų autorius.
Video reportažą apie gimstantį naująjį Juaneso albumą galima pamatyti čia: http://www.youtube.com/watch?v=fTonmCdAJ_0.
Lotynų Amerikos žvaigždė Juanesas jau lapkričio 7 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje surengs pirmąjį savo koncertą Lietuvoje. Juanesas su grupe vilniečiams ir miesto svečiams padovanos akustinį „MTV Unplugged“ koncertą, kurio įrašas šių metų „Lotynų Amerikos Grammy“ apdovanojimuose nominuotas net penkiose kategorijose. Juaneso koncertą apšildys specialią programą jam ruošiantis Jurgis Didžiulis.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...