2010 Lapkričio 06

Kultūra

Popmuzikos atlikėjo Jacksono paveldėtojai išleis naują albumą

veidas.lt

Velionio JAV popmuzikos atlikėjo Michaelo Jacksono (Maiklo Džeksono) naujame albume, kurį planuojama išleisti kitą mėnesį, bus iki šiol negirdėtų dainų, įrašytų prieš “Pop karaliaus” mirtį praeitais metais, penktadienį pranešė jo įrašų kompanija.

Superžvaigždės paveldėtojai albumą “Michael” išleis bendradarbiaudamas su įrašų studija “Epic Records”, kuri atlikėjo tinklalapyje šį savaitgalį patalpins reklaminį klipą, o nuo pirmadienio bus pradėtas platinti singlas “Breaking News”.

Albumo, kurį planuojama išleisti gruodžio 14 dieną, viršelyje matomos šio ekscentriško dainininko nuotraukos, padarytos įvairiais jo karjeros etapais. Viršelio centre jis pavaizduotas vilkintis senovinius drabužius karūnuojamas angelų.

“Pop karaliaus” kūrybos procesas niekada nebuvo sustojęs – jis nuolat planuodavo naują albumą”, – sakoma “Epic” pranešime, kuris buvo paskelbtas M.Jacksono tinklalapyje.

“Nežinant daugeliui gerbėjų pasaulyje, (jis) nuolat kūrė ir įrašinėjo dainas visur – nuo vieno savo draugo namų Naujajame Džersyje iki studijų Las Vegase ir Los Andžele, su maža grupe rinktinių bendradarbių, – pridūrė įrašų kompanija. – Dabar unikalios istorijos, kurios bus papasakotos apie “Michael” dainas, gerbėjams leis stulbinamai pamatyti, kaip dirbo šis atlikėjas.”

Naujasis albumas taip pat atvers gerbėjams “galimybė išgirsti dainas, kurias jis vėliausiai sukūrė, taip pat įrašus, kuriuos Michaelas troško išleisti”, pridūrė leidėjai.

“Epic Records” daugiau detalių apie šio albumo dainas nepateikė.

Pernai buvo išleistas filmas “Maiklas Džeksonas. Pabaiga” (This Is It), kuriame buvo vaizdų iš M.Jacksono repeticijų, vykusių 50 metų atlikėjui ruošiantis gastrolėms Londone, kurios taip ir nebuvo surengtos dėl jo mirties pernai birželį.

Įrašų kompanija nurodė, kad naujojo albumo viršelį pernai sukūrė dailininkas Kadiras Nelsonas.

“Aliejiniais dažais nutapytas paveikslas Kadiras, kurio menas yra panašus į pasakojimus, perkelia mus į kai kurias svarbiausias akimirkas ir (supažindina) su svarbiais žmonėmis Michaelo Jacksono gyvenime”, – rašo “Epic Records”.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. Andreja Andreja rašo:

    Jis gyvas tik suvitino savo mirti nes norejo palseti tapar gerbeiei sako I is mires o istikruiu jis gyvas


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...