2012 Kovo 30

Lietuviškų žaidimų mobiliems įrenginiams kūrėjai kreipėsi pagalbos kreipėsi į tarptautinę interneto bendruomenę

veidas.lt

 


Nepriklausoma žaidimų kūrėjų komanda “Yummi Apps” iš Lietuvos kreipėsi pagalbos į interneto bendruomenę, kviesdama prisidėti prie pasaulį netrukus išvysiančio lietuvių sukurto žaidimo “Jelly Love” kūrybos ir platinimo proceso.

Šiam tikslui pasitelkusi tarptautinę Kickstarter.com platformą, komanda tikisi surinkti apie 10 tūkst. JAV dolerių, reikalingų žaidimo užbaigimui ir jo populiarinimui visame pasaulyje.

“Derybos vyko su visais didžiaisiais žaidimų leidėjais – „Zynga“, „Rovio“, „Chilingo“ ir kt., kurie apie patį žaidimą pareiškė tik labai teigiamų atsiliepimų. Deja, niekaip nepavyko suderinti sutarties sąlygų, kurios nesuvaržytų mūsų, kaip nepriklausomų žaidimų kūrėjų, laisvės. Dėl to nusprendėme žaidimą išleisti patys, be didžiųjų leidybinių kompanijų pagalbos.” – teigė Tomas Kacevičius, vienas iš „Yummi Apps“ įkūrėjų.

Žaidimas yra beveik baigtas, todėl vienas iš dalyvavimo Kickstarter.com tikslų – pritraukti kuo daugiau žmonių, kurie galėtų išbandyti pradinę žaidimo versiją ir pareikštų savo nuomonę. Iki žaidimo išleidimo liko mažiau nei mėnuo, todėl autoriai nori išgirsti kuo daugiau pačių įvairiausių atsiliepimų, kad kūrėjų komanda suspėtų atlikti įmanomas korekcijas. Šiuo metu jau galima išbandyti žaidimo versijas „Facebook“ ir „iPhone“ , artimiausiu metu ketinama pradėti „Android“ įrenginiams skirtos versijos gamybą”.

Lygiai01

 

 

 

 

 

 

 

Visi norintys paremti šią lietuvišką iniciatyvą, tai gali atlikti puslapyje:
http://kck.st/GUG0UE

Trumpai visą projektą ir patį žaidimą pristatantis video:
http://youtu.be/sAJw0HdYk0g

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...