2011 Rugpjūčio 18

John Littleford, Andrew Magrath. TENISAS. ŽAIDIMO TECHNIKA IR TAKTIKA

veidas.lt

Knygos autoriai – ilgamečiai šios sporto šakos profesionalai. Johnas Littlefordas – daugiau nei 20 metų patirties turintis profesionalus žaidėjas, atstovaujantis savo šaliai tarptautinėse varžybose. Andrew Magrath’as yra laimėjęs ne vieną taurę, o dabar jau 15 metų dirba treneriu.

Jų knyga skiriama tiek pradedantiesiems, tiek šį žaidimą jau pamėgusiems aistruoliams, norintiems tobulinti žaidimo techniką ir geriau susipažinti su taktika.

Šioje knygoje pateikiamas visiškai naujas požiūris į teniso mokymąsi. Autorių nuomone, netiesa, kad išmokti žaisti tenisą yra sunku. Nebent buvo mokoma per daug sudėtingu ir nuobodžiu būdu, neleidusiu pajusti žaidimo džiaugsmo ir malonumo. Knygoje pirmiausia trumpai aprašomi ir nuotraukomis iš įvairių pozicijų – iš priekio, nugaros, dešinės, kairės ir viršaus – išsamiai iliustruojami smūgiai. Toks 360 laipsnių kampu pateikiamas vaizdas parodo, kaip atliekant vieną ar kitą smūgį juda kūnas, raketė, kokia yra kojų padėtis, stovėsena. Toliau skaitytojai supažindinami su žaidimo taisyklėmis ir vienetų bei dvejetų žaidimo taktika, kuri iliustruojama aikštelės brėžiniais. Knygos gale pateikiamas trumpas svarbiausių teniso terminų žodynėlis.

Tenisas – nuostabus žaidimas, atskleidžiantis ir ugdantis geriausias asmenines savybes, stiprinantis sveikatą ir teikiantis daug džiaugsmo.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...