2013 Birželio 27

Lietuvą jau pasiekė pirmieji pirmininkavimui ES skirti BMW automobiliai

veidas.lt


Dalis liepos pradžioje į Vilniaus gatves išriedėsiančių naujų BMW automobilių, kuriuos Lietuvos pirmininkavimo Europos Sąjungos (ES) Tarybai renginiams neatlygintinai suteiks įgaliotoji BMW atstovė UAB „Krasta Auto“, jau atkeliavo į Lietuvą ir yra paruošti naudojimui.

Šiuo metu paruošti 15 BMW 3 serijos, 61 BMW 5 serijos ir 3 BMW 7 serijos automobiliai, kuriais važinės šalies svečiai, yra pažymėti pirmininkavimo logotipu. Automobiliai taip pat yra apdrausti privalomuoju vairuotojų civilinės atsakomybės ir Kasko draudimu nuo visų galimų draudiminių rizikų bei užregistruoti. Likusioji automobilių dalis atvyks pagal bendradarbiavimo sutartyje numatytą grafiką.

Kaip teigia UAB „Krasta Auto Vilnius“ direktorė Rasa Klimavičiūtė, siekiant užtikrinti, jog garbūs šalies svečiai į reikiamą vietą šiais BMW automobiliais būtų pervežami saugiai ir patogiai, perduodant automobilius Užsienio reikalų ministerijai bus surengti praktiniai vairuotojų mokymai.

„Krasta auto“ visam Lietuvos pirmininkavimo ES Tarybai laikotarpiui – t.y. 6 mėnesiams, neatlygintinai iš viso suteikia 180 naujų BMW automobilių, iš kurių 10 – šarvuoti. Siekiant prisidėti prie mažesnės aplinkos taršos, automobiliuose pagrinde sumontuoti ekologiški dyzeliniai 2 – 3 l darbinio tūrio varikliai. Jų CO2 emisija vidutiniškai tesiekia 133 g/km, o vidutinės viso suteikiamo parko kuro sąnaudos yra tik 5 l/100 km. Šiuose BMW automobiliuose taip pat bus sumontuota ir standartinė mažesnes degalų sąnaudas bei mažesnę CO2 emisiją užtikrinanti „BMW EfficientDynamics“ technologija.

Lietuvos pirmininkavimo ES renginiams „Krasta auto“ neatlygintinai teikiamos transporto nuomos paslaugos vertė siekia apie 1 mln. litų. Iki šiol tai yra didžiausios apimties tokio pobūdžio privataus ir viešojo sektoriaus bendradarbiavimas.

Suplanuotus 200 Lietuvos pirmininkavimo ES Tarybai renginių sudarys daugiau kaip 20 aukšto lygio susitikimų, 162 ekspertų lygio ir 12 parlamentinių renginių. Vien aukšto lygio susitikimuose, planuojama, jog dalyvaus 34 valstybių ir vyriausybių vadovai, daugiau nei 800 ministrų, apie 10 tūkst. delegacijų narių, per 1500 žiniasklaidos atstovų.

UAB „Krasta Auto“ yra oficialus BMW ir MINI automobilių atstovas Lietuvoje. Įmonė užsiima naujų ir naudotų BMW ir MINI automobilių, motociklų, motorolerių ir dviračių prekyba bei teikia visas techninio aptarnavimo paslaugas. „Krasta Auto“ turi oficialias atstovybes bei techninio aptarnavimo servisų tinklą Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...