2011 Kovo 17

Libija

Libijos pajėgos pradeda “lemiamą mūšį” su sukilėliais, sako Kadhafi

veidas.lt

Libijos autokratinis lyderis Muamaras Kadhafi (Muamaras Kadafis) pareiškė, kad jo pajėgos pradeda “lemiamą mūšį”, per kurį sieks susigrąžinti sukilėlių užimtą Misratą – trečiąjį pagal dydį šalies miestą.

“Mūšis prasideda šiandien (trečiadienį) Misratoje, tai bus lemiamas mūšis”, – sakė M.Kadhafi, kurio kalbą transliavo valstybinė televizija.

“Vakare jūs būsite pakviesti paimti į rankas ginklus ir rytoj dalyvausite mūšyje”, – pridūrė Libijos lyderis, kreipdamasis į grupę jaunuolių iš Misratos miesto.

M.Kadhafi paragino jaunimą “nepalikti Misratos nedidelės grupelės pamišėlių rankose”.

Trečiajame pagal dydį Misratos mieste gyvena maždaug pusė milijono žmonių. Jis yra už 150 kilometrų nuo sostinės Tripolio.

Sukilėlių atstovas Misratoje trečiadienį sakė, kad M.Kadhafi lojalios pajėgos atakavo miestą ir nužudė mažiausiai keturis žmones ir dar apie dešimt sužeidė.

“Miestas puolamas iš visų pusių, tačiau sukilėliai jį tebekontroliuoja. Jiems pavyko perimti du tankus, judėjusius iš pietų pusės”, – sakė sukilėlių atstovas spaudai, su kuriuo naujienų agentūra AFP susisiekė telefonu.

“Jiems pavyko atremti ataką”, – pridūrė jis.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...