2011 Kovo 04

Libija

Libijos kariškiai neleidžia pabėgėliams išvykti

veidas.lt

Libijos saugumo pajėgos, kontroliuojančios sieną su Tunisu, greičiausiai trukdo išvykti libių pabėgėliams iš šalies, penktadienį pranešė Jungtinių Tautų (JT) pabėgėlių reikalų valdyba.

“Iki šiol kiekvieną dieną sieną kirsdavo nuo 10 iki 15 tūkst. pabėgėlių. Vakar sieną perėjo mažiau nei 2 tūkst. žmonių”, – spaudos konferencijoje sakė JT pabėgėlių reikalų valdybos atstovė spaudai Melissa Fleming.

“JT pabėgėlių reikalų valdybai kilo įtarimų, kad Libijos saugumo pajėgos neleidžia žmonėms pereiti sienos”, – pareiškė ji, paaiškinusi, kad liudininkų parodymais, “Libijos sieną saugo valdančiajam režimui ištikimos pajėgos”.

“Mus pasiekia žinios, kad kelyje visur stovi kariškiai – Muamaro Kadhafi (Muamaro Kadafio) šalininkai”, – pridūrė M.Fleming.

“Tie, kuriems pavyko pereiti sieną, pasakojo, kad iš jų buvo atimti mobilieji telefonai ir foto aparatai”, – pranešė ji.

Tunise esanti Raudonojo kryžiaus atstovybė informavo, kad nuo vasario 20 dienos Libijos sieną su Tunisu iš viso perėjo apie 100 tūkst. žmonių.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...