2011 Vasario 15

Kompiuteriai

Lėti planšetinių kompiuterių žingsniai Lietuvoje

veidas.lt

Planšetiniams kompiuteriams užimant vis didesnę pasaulio kompiuterių rinkos dalį, šie įrenginiai pagaliau pasiekė ir Lietuvą. Teigiama, kad mūsų šalį populiariausi planšetiniai kompiuteriai bendrovės “Apple” “iPad” taip vėlai (tai yra praėjus metams nuo pristatymo) pasiekė dėl didžiulės jų paklausos užsienyje. Kita vertus, Lietuvoje susidomėjimas jais buvo kur kas menkesnis nei išsivysčiusiose šalyse.

O ir dabar ažiotažo nematyti: per pirmąsias 5–7 dienas “Euronics” ir “Topo centro” parduotuvėse bei “iDeal” salonuose planšetinių kompiuterių parduota tik apie 50. Tiesa, prekybininkai prognozuoja, kad per visus metus jų bus parduota keli tūkstančiai.

“iDeal” parduotuvės direktoriaus Mariaus Tikuišio vertinimu, iš viso iki šios dienos Lietuviai per tarpininkus iš kitų užsienio šalių yra parsisiuntę maždaug 500 “iPad” kompiuterių (dar maždaug tiek pat lietuviai įsigijo ir kitų gamintojų planšetinių kompiuterių, tai yra “Dell Streak”,”Samsung Galaxy Tab”, S7 ir kt.). M.Tikuišis tikisi, kad dabar, šiems kompiuteriams jau tiesiogiai pasiekus Lietuvą, jie taps gerokai populiaresni.

Svarbiausia, kad planšetinių kompiuterių kaina Lietuvoje nesiskiria nuo jų kainos užsienyje, bet pirkėjams patrauklu tai, kad Lietuvoje įsigyti kompiuteriai turės visišką gamintojo garantiją.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (2)

 1. na na na na rašo:

  siunčiantis iš JAV -500lt pigiau kaip minimum. Net kai iPad kaina ganėtinai normali palyginus su iPhone kaina (kur UK kainuoja 2000lt nerištas), vis tiek jo neverta pirkt, nes tuoj išeis iPad2 :) Per vėlu, per brangu, per prastas (juk max už 2mėn bus naujas)…

 2. Seip Seip rašo:

  Jau geriau toki uz 600lt http://tvv.lt/category.php?id_category=67


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...