2010 Rugsėjo 26

Įvairenybės

Lenkijoje ožkytė suėdė šeimininko atlyginimą

veidas.lt

Lenkijoje netoli Ščecino miesto ožkų bandą prižiūrinčiam Tadeuszui Debeckiui (Tadeušui Debeckiui) ir jo šeimai visą mėnesį teks gyventi pusbadžiu – jo mylimiausia ožkytė Baška šeimininkui iš kišenės ištraukė piniginę ir suėdė jo viso mėnesio atlyginimą, rašo dienraštis “Super express”.

Ponas Tadeuszas Bašką užaugino nuo mažumės, nuo pat to laiko, kai ši neteko motinos, ir iki šiol maitina ją iš buteliuko. Pasak šeimininko, ožkytė prie jo prisirišo kaip šuo ir jam apeinant bandą nesitraukia nuo jo nė per žingsnį.

Vos pamačiusi šeimininką Baška puola jam į glėbį, visaip meilinasi, glaustosi. Vis dėlto trimetė Baška turi vieną “trūkumą” – vilkišką apetitą. Prieš kelias dienas ji nepastebimai ištraukė iš šeimininko kelnių kišenės piniginę ir, kol vyriškis susigaudė, lėtai sučiaumojo ką tik gautą jo viso mėnesio atlyginimą – 1 600 zlotų.

“Ji paliko tik pusę dešimties zlotų banknoto, o dabar vaikšto iš paskos ir meilinasi”, – dūsavo Tadeuszas.

Baška jau nubausta – artimiausią savaitę ji negaus taip mėgstamų obuolių. O piemuo, laimei, turi supratingą darbdavį – šis paskolino jam pinigų.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...