2010 Balandžio 13

Tragedija Smolenske

Lėktuvas su Lenkijos pirmosios ponios palaikais nusileido Varšuvoje

veidas.lt

Lėktuvas su tragiškoje katastrofoje netoli Smolensko žuvusios Lenkijos prezidento žmonos Marios Kaczynskos (Marijos Kačynskos) palaikais nusileido Varšuvoje.

Specialusis karinių pajėgų lėktuvas į Lenkijos sostinę atskrido iš Domodedovo oro uosto.

Maskvoje Marią Kaczynską išlydėjo jos brolis Konradas Mackiewiczius (Konradas Mackevičius). Oro uoste buvo Lenkijos ambasadorius Rusijoje Jerzy Bahras (Ježis Baras).

Lėktuvui atskridus į Varšuvos Okenčų oro uostą įvyks trumpa gedulo ceremonija, o po to karstas su Lenkijos prezidento žmonos palaikais, lydimas eskorto, pagrindinėmis Varšuvos gatvėmis atvažiuos į prezidento rūmus, pranešė Lenkijos prezidento kanceliarijos darbuotojas Jacekas Sasinas.

Pasak jo, karstas su Marios Kaczynskos palaikais bus pastatytas šalia Lenkijos prezidento karsto prezidento rūmų koplyčioje. Čia su valstybės vadovu ir jo žmona galės atsisveikinti šeimos nariai, draugai ir artimiausi bendražygiai.

Po to abu karstai bus pastatyti prezidento rūmų pirmame aukšte ir prezidento kanceliarija leis piliečiams su jais atsisveikinti.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...