2010 Lapkričio 13

Spaudos aktualija

L.Karaliui siūloma dirbti referentu Seime

veidas.lt

Seimo nario mandato per apkaltą netekusiam Linui Karaliui pasiūlyta tapti Krikščionių partijos frakcijos referentu puse etato ir toliau dirbti parlamente. Tai, pasak dienraščio “Lietuvos rytas”, patvirtino frakcijos seniūnas Vidmantas Žiemelis.

V.Žiemelis aiškino, jog toks sprendimas priimtas dėl to, kad frakcija privalo rūpintis savo žmonėmis: “Kita vertus, jis yra protingas, išmano Seimo darbą. Mums nereikės ieškoti žmogaus iš šalies”.

„Lietuvos rytas“ rašo:

Krikščionių partijos frakcijos seniūnas Vidmantas Žiemelis vakar „Lietuvos rytui” patvirtino, kad L.Karaliui pasiūlyta tapti frakcijos referentu puse etato.

Anot dienraščio, V.Žiemelis aiškino, jog toks sprendimas priimtas dėl to, kad frakcija privalo rūpintis savo žmonėmis: „Kita vertus, jis yra protingas, išmano Seimo darbą. Mums nereikės ieškoti žmogaus iš šalies.”

Frakcijos referento pareiginė alga, atsižvelgiant į kategoriją, svyruoja nuo 2 tūkst. iki 2,7 tūkst. litų. Papildomai mokama už darbo stažą. L.Karalius vakar džiaugėsi, jog kolegos jam ištiesė pagalbos ranką, tačiau „Lietuvos rytui” leido suprasti, jog dar nėra galutinai apsisprendęs dėl išgirsto pasiūlymo: „Aš svarstau tokią galimybę. Tačiau man dar reikia susivokti, kas vyksta.”

Prieš naują darbą L.Karalius linkęs šiek tiek pailsėti. Buvęs parlamentaras taip pat norėtų kurį laiką likti Seimo viešbutyje Gedimino prospekte, kur iki šiol gyveno nemokamai.

Seimo nario mandatą praradęs krikščionis „Lietuvos rytui” aiškino, kad jau nuo vakar už gyvenimą šiame viešbutyje moka pagal Vyriausybės nustatytus įkainius: „Mėnesį dar galiu tame bute gyventi. Manau, kad per tą laiką daug kas išsispręs.”

Pasak „Lietuvos ryto“, frakcijos referento pareiginė alga, atsižvelgiant į kategoriją, svyruoja nuo 2 tūkst. iki 2,7 tūkst. litų. Papildomai mokama už darbo stažą. L.Karalius džiaugėsi, jog kolegos jam ištiesė pagalbos ranką, tačiau leido suprasti, jog dar nėra galutinai apsisprendęs dėl išgirsto pasiūlymo.

“Aš svarstau tokią galimybę. Tačiau man dar reikia susivokti, kas vyksta”, – sakė jis.

Buvęs parlamentaras taip pat norėtų kurį laiką likti Seimo viešbutyje Gedimino prospekte, kur iki šiol gyveno nemokamai. Seimo nario mandatą praradęs krikščionis aiškino, kad jau nuo vakar už gyvenimą šiame viešbutyje moka pagal Vyriausybės nustatytus įkainius: “Mėnesį dar galiu tame bute gyventi. Manau, kad per tą laiką daug kas išsispręs”.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. liaudis liaudis rašo:

    juos visus ten gerai ispurtyt nes visi iklimpe lig ausu o ta valinsko partija visa lauk ir kuo greiciau tuo geriau geda ant visos lietuvos


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...