2010 Rugpjūčio 26

Narkotikų byla

L. Bankauskas grįžo iš Baltarusijos

veidas.lt

Į laisvę paleistas Baltarusijoje praėjusią savaitę sulaikytas Vilniaus raitosios policijos vadas Laimonas Bankauskas ketvirtadienio vidurdienį grįžo į Lietuvą.

“Pranešame, kad globojamas Lietuvos diplomatų, Vilniaus raitosios policijos vadas L.Bankauskas šiandien vidurdienį kirto Lietuvos-Baltarusijos sieną ir buvo perduotas Policijos departamento žinion”, – pranešė Užsienio reikalų ministerija.

Generalinės prokuratūros Viešųjų ryšių skyriaus vyriausioji specialistė Vilma Žemaitytė ketvirtadienį BNS sakė, kad Lietuvos prokurorai kol kas nėra gavę jokios medžiagos iš Baltarusijos apie L.Bankauską.

Lietuvos pareigūnų žiniomis, L.Bankausko bylą dėl narkotikų kontrabandos Baltarusijos valstybės saugumo komitetas (KGB) perdavė Baltarusijos prokuratūrai.

Narkotikų kontrabanda įtartą pareigūną Minskas trečiadienį perdavė Lietuvos diplomatams. Jis nuvežtas į Lietuvos atstovybę Gardine, kur buvo tvarkomi jo dokumentai.

Pasak prezidentės Dalios Grybauskaitės, šį atvejį dabar tirs Lietuvos teisėsaugos institucijos, panaudodamos ir visą sulaikymo informaciją, gautą iš Baltarusijos pagal dvišalio teisinio bendradarbiavimo sutartį.

Vilniaus raitosios policijos vadas L.Bankauskas Baltarusijoje sulaikytas praeitą savaitę. Baltarusijos teisėsauga sakė, kad jo automobilyje rasta narkotinių medžiagų.

L.Bankauskas kaltinimus neigė ir sakė manąs, kad narkotikai buvo pakišti.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...