2010 Rugsėjo 13

Savivaldybių reitingas

Kur geriausia gyventi?

veidas.lt

Kur šiuo metu geriausia gyvenimo kokybė? Į tai padės atsakyti “Veido” jau ketvirtą kartą sudarytas savivaldybių reitingas.

Apibendrinus reitingo rezultatus aiškiai matyti, kokiose srityse konkrečios savivaldybės pirmauja ir jose gyvenantys žmonės jaučiasi patogiai, o kur vietos valdžiai dar reikėtų pasistengti. Taip pat reitingas nepalieka klausimų ir dviprasmybių, kodėl iš vienų miestų ir rajonų žmonės masiškai traukia į užsienį, o į kitus keliasi kurti savo šeimos gerovės.

Paaiškėjo, kad geriausia gyventi šiuo metu – Neringos, Kauno ir Vilniaus miestų savivaldybėse. Kokia eilės tvarka toliau išsirikiavo savivaldybės, sužinosite apsilankę “Veido” reitingų skiltyje. Na, o jei domina kriterijai bei išsami informacija, ten pat galima įsigyti visą straipsnį su išsamia lentele. Jo kaina – tik 1 litas, o apmokėjimas SMS žinute – paprastas kaip dukart du.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

 1. Valentinas Kupiškis Valentinas Kupiškis rašo:

  Sveiki,
  Perskaitęs straipsnį nusipirktame Veide pasigedau tikslesnio aprašymo kokie tie 21 kriterijus, jų koeficientai, vertinimo principai (procentinis nukrypimas nuo respublikos vidurkio?), konkrečios savivaldybės konkretaus rodiklio išraišką ir balą – viso to ką išanalizavus būtų galima pasakyti – taip, čia rimta analizė, rimtas įvertinmas. O juk Jūs tai turite? Tikėjausi bent kažką rasti Veido internetiniame puslapyje, deja. Kai kurių savivaldybių šuoliai aukštyn-žemyn milžiniški. Kas tai lėmė? O gal visa tai neduodama nes perdaug subjektyvu?
  Gaila. Tokie reitingavimai pagal tam tikrus pastovius ir iš anksto žinomus kriterijus būtų puiki galimybė siekti geresnių rezultatų, tai jau nors kokia ne kokia o konkurencija, merų ir tarybų darbo įvertinimas.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...