Lietuvos savivaldybių reitingai

Mūsų šalis – sparčiausiai nykstanti gyventojų skaičiumi ne tik Europoje, bet jau ir pasaulyje. Net 45 proc. visos mūsų šalies teritorijos jau dabar apgyvendinta retai arba labai retai – viename kvadratiniame kilometre tegyvena nuo 1,5 iki 12,5 žmogaus. Net 4200 buvusių apystambių savivaldybių gyvenviečių ištuštėjo, jose neliko nė vieno gyventojo. Prognozuojama, kad jau apie 2030 [...]

38veidas121

2012 m. Lietuvos savivaldybių reitingas

37veidas112

Savaitraštis “Veidas” jau penktą kartą pristato gyvenimo kokybės Lietuvos miestuose ir rajonuose tyrimą.

Pagrindinė šiųmečio reitingo intriga – sostinė išsiveržė į pirmą reitingo poziciją ir iš pirmosios vietos išstūmė ketverius metus pirmavusią Neringos savivaldybę. O trečią ir ketvirtą vietas pasidalijo Kaunas ir Klaipėda.
Paskutinė tiek pernai, tiek šiemet liko nykštukinių Pagėgių savivaldybė.

BFL

Savaitraštis “Veidas” jau penktą kartą pristato gyvenimo kokybės Lietuvos miestuose ir rajonuose tyrimą.

neringa11

Savaitraštis “Veidas” jau penktą kartą pristato gyvenimo kokybės Lietuvos miestuose ir rajonuose tyrimą. Pagrindinė šiųmečio reitingo intriga – sostinė išsiveržė į pirmą reitingo poziciją ir iš pirmosios vietos išstūmė ketverius metus pirmavusią Neringos savivaldybę. O trečią ir ketvirtą vietas pasidalijo Kaunas ir Klaipėda. Paskutinė tiek pernai, tiek šiemet liko nykštukinių Pagėgių savivaldybė. Vilnius – beviltiškai [...]

37/2010 nr.

2010 m.

Kur šiuo metu geriausia gyvenimo kokybė? Į tai padės atsakyti “Veido” jau ketvirtą kartą sudarytas savivaldybių reitingas.

2009_savivaldybes

2009 m.

“Veidas” trečią kartą pristato visą Lietuvos savivaldybių reitingą.

37/2008 nr.

2008 m.

“Veidas” antrą kartą atliko tyrimą ir įvertino, kuriose šalies savivaldybėse gyvenimas kokybiškiausias.

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...