2010 Lapkričio 12

Savivaldybių rinkimai

Konservatorių lyderis rinkimuose Vilniuje – R. Alekna

veidas.lt

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Vilniaus sueigos konferencijoje buvo patvirtintas kandidatų, dalyvausiančių rinkimuose į savivaldybės tarybą, sąrašas.

Pirmasis sąraše – Raimundas Alekna, dar gegužės mėnesį visuotiniame partijos susirinkime patvirtintas sąrašo lyderiu. Toliau sąrašą tęsia krikščionių demokratų atstovas, Europos Parlamento nario patarėjas Valdas Benkunskas, dabartinė miesto tarybos narė, Savivaldos plėtojimo komiteto pirmininkė Violeta Podolskaitė, miesto tarybos narys, bei mero patarėjas, kuruojantis Vilniaus švietimo, sporto ir kultūros klausimus prof. Povilas Tamošauskas, Ministro Pirmininko patarėja Vilniaus regiono plėtros klausimais Paulė Kuzmickienė, dabartiniai tarybos nariai Gediminas Švilpa, Birutė Galinienė, Vidas Urbonavičius, EP nario patarėja Rasa Baškienė, Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacijos vadovas, Lazdynų seniūnas Algis Strielčiūnas.

„Pirmasis sąrašo dešimtukas išskirtinis tuo, kad jame kaip niekad daug moterų. Gyvenime yra labai svarbu pusiausvyra ir balansas ne tik tarp materialinių ir dvasinių vertybių, bet ir tarp vyrų ir moterų teisės bei galimybės atstovauti visuomenės interesus. Būtent ta linkme ir buvo koreguojamas sąrašas. Tikiu, kad tai bus geras pavyzdys vilniečiams, siekiantiems bendruomeniškumo ir santarvės. Tik darniai dirbdami kartu sukursime žmonėms Vilnių jaukų, gražų, modernų, kuriame bus gera gyventi visiems“, – pristatydamas sąrašą kalbėjo Raimundas Alekna.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. Fabijoniškės Fabijoniškės rašo:

    Tik už moralesnę politiką,t.y.už Alekną.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...