2014 Vasario 20

Knygų mugėje Egidijus Vareikis pristatys savo pirmąją poezijos knygą

veidas.lt


Žinomas chemikas, politologas, politikas bei visuomenės veikėjas Egidijus Vareikis šių metų „Tarptautinėje Vilniaus knygų mugėje“ pristatys savo pirmąją leidykloje UAB „Vitae Litera“ išleistą poezijos knygą apie meilę. Naują gyvenimo etapą pradedantis politikas knygą dedikuoja savo žmonai Rozvitai.
Poezijos knygos „Mano meilės laiškai“ autoriaus teigimu, jis eilėraščius rašė daug metų, tačiau nesiryžo jų spausdinti. „Eilėraščių rašymas nėra mano pagrindinė veikla ar pragyvenimo šaltinis, juos rašau savo malonumui. Kartas nuo karto juos publikuodavau savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje ar kokia ypatinga proga perskaitydavau į kokį renginį susirinkusiems žmonėms“, – sakė dar mokyklos laikais apsakymus ir eiles pradėjęs rašyti Egidijus Vareikis.
Anot pirmąją poezijos knygą išleidusio politiko, pagrindinės temos, kurios vyrauja jo eilėraščiuose yra meilės ir atgailos. „Kurdamas savo poeziją jaučiuosi labai laisvas, man įtakos nedaro jokios kryptys ar srovės. Tiesiog rašau tai, kad man pačiam patinka“, – apie poezijos knygos gimimą, kuris sutampa su žmonos Rozvitos gimtadieniu pasakoja Egidijus Vareikis.
17 metų veikiančios leidyklos UAB „Vitae Litera“ direktorės Valdonės Valienės manymu, pirmoji Egidijaus Vareikio poezijos knyga yra malonus netikėtumas juo besižavintiems žmonėms ir nedidelis akibrokštas politiko kritikams. „Mūsų visuomenė linkusi politikus įsprausti į labai griežtus rėmus, nuolatos juos kritikuoti, peikti ir niekada gero žodžio nepasakyti už nuveiktus darbus, o pirmai progai pasitaikius – pasmerkti. Man džiugu, kad šis žmogus po visų jį ir jo šeimą užgriuvusių negandų atsitiesė, toliau dirba, o mano vadovaujama leidykla „Vitae Litera“ galėjo išleisti pirmąją labai jausmingą ir nuoširdžią Egidijaus Vareikio poezijos knygą“, – ruošdamasi šių metų „Tarptautinei Vilniaus knygų mugei“, kurioje ir bus pristatyta knyga, sakė Valdonė Valienė.
Kviečiame į šių metų „Tarptautinės Vilniaus knygų mugės“ metu veiksiantį leidyklos UAB „Vitae Litera“ stendą, kur XX dieną, XX val. ir bus pristatyta Egidijaus Vareikio poezijos knyga „Mano meilės laiškai“.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...