2017 Vasario 06

Klaidos R.Karbauskio turto deklaracijoje

veidas.lt

Žiniasklaidoje pasirodžiusią informaciją apie Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) lyderiui priklausantį nekilnojamąjį turtą Ispanijoje ir ten veikiančią jo įmonę „Corporation Mobiliaria del Baltico“ pats Ramū-nas Karbauskis pavadino „visiškai neteisinga“.

Jis padėkojo žurnalistams, atkreipusiems dėmesį į galimą klaidą turto ir pajamų deklaracijoje, – esą jis nebuvo deklaravęs banko kredito namo statybai Ispanijoje, tačiau deklaraciją jau patikslino. Taip pat paneigė, kad įmonė Ispanijoje verčiasi alkoholinių gėrimų prekyba, importu ir eksportu: „Tai, kad Ispanijoje įregistruotos įmonės vienas iš steigėjų ispanas prieš šešiolika metų į įmonės įstatus tarp kitų veiklų įrašė ir prekybą alkoholiu, nereiškia, jog toks realus ketinimas buvo, yra ar bus. Tai patvirtina ir praėję šešiolika metų – minėta įmonė niekada nepirko ir nepardavė nė lašo alkoholio.“

„Lietuvos rytas“ paskelbė, kad R.Karbauskiui priklauso dveji apartamentai Barselonoje, du namai su baseinais Ispanijos kurortuose ir baldų parduotuvė, tačiau ne visi nekilnojamojo turto objektai yra įtraukti į jo turto deklaraciją.

 

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...