2011 Balandžio 20

Savivaldybės

Kauno politikai negrąžina kompiuterių

veidas.lt

Nors senosios kadencijos Kauno miesto taryba darbą baigė prieš beveik dvi savaites, kai kurie į ją nepatekę politikai delsia atsisakyti kai kurių privilegijų, negrąžina savivaldybės nupirktų kompiuterių, rašo “Kauno diena”.

Kauniečių į tarybą išrinkti politikai dar 2007-aisiais buvo aprūpinti nešiojamaisiais kompiuteriais, mobiliuoju internetu.

Savivaldybės Bendrųjų reikalų departamento Informacinių technologijų skyriaus vyriausiasis specialistas Paulius Jakštas neišdrįso įvardyti, kurie į naująją tarybą nepatekę politikai iki šiol negrąžino kompiuterių.

Iš pradžių aiškinęs, kad ne visi praėjusios kadencijos tarybos nariai buvo paėmę nešiojamuosius kompiuterius, vėliau patikslino: “Beveik visi tarybos nariai buvo paėmę po nešiojamąjį kompiuterį”.

P.Jakštas teisinosi, kad sunku būtų suskaičiuoti, mat vieni ėmė tik mobilųjį internetą, kiti dirbo ne visą kadenciją. Kaip žinoma, taryboje dirba 41 politikas.

Nešiojamaisiais kompiuteriais artimiausiu metu bus aprūpinti ir naujieji tarybos nariai. Jiems turėtų atitekti jau naudoti kompiuteriai, kuriuos grąžino jų pirmtakai. Pasak P.Jakšto, ketverius metus tarnavę nešiojamieji kompiuteriai veikia normaliai, tad naujos kompiuterinės įrangos pirkti neplanuojama.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...