2011 Liepos 15

“Kauno energetikos remontas” Kruonyje ir Elektrėnuose remontuos elektrines

veidas.lt

Siekiant efektyvesnės ir skaidresnės veiklos ir remiantis kitų valstybių sėkminga patirtimi AB “Lietuvos energija” valdomose Lietuvos elektrinėje ir Kruonio hidroakumuliacinėje elektrinėje nuspręsta remonto veiklą perduoti išorės rangovui. Nuo š. m. liepos 18 d. šių elektrinių remontas patikėtas konkursą laimėjusiai UAB “Kauno energetikos remontas”.

Pasak “Kauno energetikos remontas” direktorės Olgos Grigienės, įsigaliojus sutarčiai, bendrovės darbuotojai vykdys planinius ir avarinius “Lietuvos energijai” priklausančių elektrinių remonto darbus. Iki 2011 m. pabaigos Lietuvos elektrinėje yra numatyti darbai už 3 mln. litų, įskaitant aštuntojo bloko kapitalinio remonto darbus. Šiais metais “Kauno energetikos remontas” yra sudaręs darbų atlikimo sutarčių už daugiau nei 34 mln. litų. Bendrovės specialistai atlieka analogiškus remonto darbus Vilniaus ir Kauno elektrinėse.

Remonto darbai elektrinėse turi būti atliekami kokybiškai ir laiku be jokių išlygų, todėl darbai “Kauno energetikos remontas” bendrovei bus perduodami palaipsniui, laikantis saugumo reikalavimų ir dalyvaujant Lietuvos elektrinę eksploatuojantiems specialistams.

Bendradarbiaujant darbdaviams, darbuotojams ir bendrovėje veikiančioms profesinėms sąjungoms, Lietuvos elektrinės ir Kruonio HAE remonto tarnybų darbuotojai, šiose bendrovėse vykdę remonto funkcijas, yra kviečiami ypač palankiomis sąlygomis įsidarbinti “Kauno energetikos remontas” bendrovėje.

“Su “Kauno energetikos remontas” susitarta, kad Lietuvos elektrinės darbuotojai turės galimybę įsidarbinti šioje bendrovėje išlaikant sukauptą darbo stažą, kasmetines atostogas ir šiuo metu gaunamą darbo užmokestį vienerius metus nuo sutarties pasirašymo. Bendrovė taip pat įsipareigojo atsiskaityti su darbuotojais, jei “Kauno energetikos remontas” nevykdytų finansinių įsipareigojimų darbuotojams”, – sakė AB “Lietuvos energija” generalinis direktorius Dalius Misiūnas.

Be to, “Kauno energetikos remontas” įsipareigojo vienerius metus be darbuotojo sutikimo nekeisti jo darbo vietos ir nenutraukti darbo santykių. Siekiant visiško skaidrumo ir tarpusavio supratimo, naujos darbo sąlygos ir darbuotojų perkėlimo į “Kauno energetikos remontas” procedūra remonto tarnybos darbuotojams paaiškinama tiek bendraujant su profesinėmis sąjungomis, tiek ir individualiai kiekvienam darbuotojui.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...