2010 Balandžio 23

Pinigai

Bus tikrinama, kodėl toks brangus premjero rezidencijos remontas

veidas.lt

Seimo Audito komitetas kitą savaitę aiškinsis, kodėl premjero rezidencijos Turniškėse remontas yra pernelyg brangus ir ilgas. Neatmetama, kad dėl lėšų švaistymo gali būti kreiptasi į teisėsaugos institucijas. Komiteto vadovė “darbietė” Loreta Graužinienė prognozuoja, kad būtų pigiau restauruojamą pastatą nugriauti ir pastatyti naują namą.

“Mes jau matome, kad viskas brangiau atsieina nei buvo galima nugriovus pastatyti naują rezidenciją. Perpus pigiau būtų”, – penktadienį po komitete posėdžio, kurioje svarstyta praėjusių metų Vyriausybė veiklos ataskaita, BNS sakė L.Graužinienė.

Komiteto vadovė tikisi, kad rezidencijos, kuriai numatyta apie 4 mln. litų, remontas atpigs ir pagreitės. Tačiau ji neatmeta galimybės kreiptis į teisėsaugą.

“Susikaupė labai daug klausimų, apskritai klausimų yra daugiau negu atsakymų, ir į juos atsakymų reikia ieškoti natūroje. Galbūt vietoje specialistai, kurie ten dirba, mus įtikins ir paaiškins, kaip yra, taip turi būti, tada klausimai atkris. Jeigu matysime, kad į kai kuriuos klausimus nėra atsakymų atitinkamai kelsime klausimą, kad atitinkamos institucijos patikrintų”, – sakė L.Graužinienė.

Pasak jos, daugiausia įtarimų kelia šildymo, vandens įvedimo sąmatos, griovimo darbų vertė.

Tarpukariu statytai ir šiuo metu rekonstruojamai rezidencijai jau išleista 3,5 mln. litų. 620 kvadratinių metrų dviaukščiame name beliko vidaus apdailos ir aplinkos tvarkymo darbai. Kad galutinai būtų pabaigti remonto darbai, dar reikia apie 1 mln. litų.

Rekonstruojamo pastato šildymas žiemą kainuoja apie 2,5 tūkst. litų. Šiuo metu premjeras Andrius Kubilius gyvena netoliese nuomojamame bute, už kurį per mėnesį sumokama apie 9 tūkst. litų.

Premjero rezidencija įsikūrusi prezidentų Valdo Adamkaus, Algirdo Mykolo Brazausko bei prezidentės Dalios Grybauskaitės kaimynystėje.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (4)

 1. donatas donatas rašo:

  is musu pensininku ateme pinigelius bet jeigu kubiliui pritruks remontui tai jis turi galimibe dar nurezti pensijas ir galbut pasistati pili ogali iseiti kaip paksui neteks nei pasidziaugti o tikimibe ira

 2. K.Stro K.Stro rašo:

  Gražusis Donatėli pensisninke! Ir aš pensininkas, bet nebadauju ir dar kompiuterį neparduodu. O begėdišką sąmatą remontui ir šitą pasatatėlį remontuoti pradėjo sudarė prieš 3 metus, valdant anam premjerui (pavardę žinai) ir visai ne Kubiliui, bet Premjerui. Dabar jau netoli remonto pabaigtuvės. Iš tiesų, turbūt buvo galima naują pastatyti už tokius pinigus.

 3. Irklas Irklas rašo:

  Rezidencijos- sovietų palikimas nomenklatūrai.Liaudis – už, nutylo spauda.

 4. Irklas Irklas rašo:

  Be milijono- darbas nejuda.100 metrų šalygatvio- ,milijonas.liftas- 2 milijonai iki 5 aukšto.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...