2011 Balandžio 23

Europos čempionatas

Kauno areną baigs statyti laiku

veidas.lt

zalgirio_arena_stiklas_1

Buvęs Kauno miesto meras, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos Kauno miesto taryboje seniūnas Andrius Kupčinskas ketvirtadienį sakė tvirtai tikįs, kad “Žalgirio” arena Nemuno saloje bus baigta statyti kaip ir tikėtasi. O liepos 6 dieną, kaip sutarta su Lietuvos krepšinio federacija, joje įvyks pirmosios rungtynės.

Vienintelis, pasak A. Kupčinsko, galintis sutrukdyti faktorius – “dalies politikų tyčiniai, sąmoningi kliudymai ir noras nuneigti visa tai, kas atlikta, bei paskui prisiimti visą garbę”.

Naujai suformuotai Kauno miesto savivaldybės tarybos daugumai ketvirtadienį vykusiame tarybos posėdyje prakalbus, esą “Žalgirio” arena gali būti neužbaigta laiku, o Europos krepšinio čempionato finalas Kaune gali neįvykti, buvęs Kauno meras A. Kupčinskas teigia tikįs, kad miesto valdžia sugebės užtikrinti darbų tęstinumą, o sveikas protas nusvers politines ambicijas.

“Nepaisant valdžios pasikeitimo, iš naujosios koalicijos tikimės pradėtų Kaunui ir visai šaliai svarbių darbų tęstinumo, sutelktumo, o ne raganų medžioklės. Naujieji miesto vadovai turėtų susilaikyti nuo neva vėluosiančio “Žalgirio” arenos atidarymo temos eskalavimo, kadangi mūsų valstybei ir Kaunui tai tikrai neprideda prestižo tarptautinių partnerių akyse”, – teigė A. Kupčinskas.

Ketvirtadienį išplatintame TS-LKD frakcijos pareiškime A. Kupčinskas priminė, kad iki šiol pasirengimo Europos krepšinio čempionatui darbo grupei vadovavo jis pats, o pirmininko pavaduotoju tebėra Vygantas Gudėnas – buvęs mero patarėjas, dabar – miesto tarybos narys. Be to, A. Kupčinskas tebėra Vyriausybės sudarytos darbo grupės dėl pasirengimo Europos vyrų krepšinio čempionatui narys.

“Kad baigtųsi spekuliacijos ir interpretacijos dėl neva paliktų pusiaukelėje statybų, naujai išrinktam merui ir jo vadovaujamai daugumai siūlome: leiskite užbaigti pradėtus darbus ir prisiimti visą atsakomybę dėl “Žalgirio” arenos, nenušalinkite nuo pareigų ir sudarykite sąlygas pabaigti įgyvendinti šį projektą iki galo. Puikiai suvokiame atsakomybę prieš Kauną, Lietuvą ir Europą, todėl šiuo klausimu nesirengiame politikuoti, priešingai negu naujai išrinktieji”, – pabrėžė A. Kupčinskas.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...