2011 Lapkričio 25

Pensijos ir kitos socialinės išmokos pasieks visus jų gavėjus

veidas.lt

BFL

Vyriausybė ragina tuos socialinių išmokų gavėjus, kurie iki šiol socialinio draudimo išmokas gaudavo į sąskaitas, esančias banke „Snoras“, nedelsiant kreiptis į teritorinius Valstybinio socialinio draudimo („Sodros“) skyrius ir nurodyti sąskaitas kitose kredito įstaigose, į kurias norėtų gauti išmokas.

Tie socialinių išmokų gavėjai, kurie neturi sąskaitos kitose kredito įstaigose, raginami ją atsidaryti. Žmonių patogumui su bankais yra sutarta, kad tokiu atveju papildomai prašymų „Sodros“ skyriams nereikės pristatyti, patys bankai kiekvieną dieną pristatys „Sodrai“ žmonių užpildytus prašymus.

Su socialinių išmokų gavėjais, kurie dar nėra pasikeitę sąskaitos, „Sodra“ susisieks asmeniškai ir informuos, ką reikėtų daryti, kad socialinės išmokos ar pensijos juos pasiektų be trukdžių ir kuo greičiau.

Gyventojai, jau turintys sąskaitą kitoje kredito įstaigoje, turėtų kreiptis į teritorinį „Sodros“ skyrių pagal gyvenamąją vietą ir pateikti prašymą dėl išmokų pervedimo į kitą sąskaitą. Daugiau informacijos: www.sodra.lt.

„Sodros“ duomenimis, iš daugiau nei 65 tūkst. socialinio draudimo išmokų gavėjų, gavusių jas per banką „Snoras“, šiandien tų, kuriems vėluoja lapkričio mėnesio socialinės išmokos, yra apie 500. Visi jie paraginti atsidaryti naujas sąskaitas kituose bankuose ir tuomet jiems lėšos bus pervestos. Problemų pirmadienį, t.y. lapkričio 28 d., galėtų kilti tik dirbantiems pensininkams, jei jie nebūtų atsidarę sąskaitų kituose šalies bankuose, kadangi tądien jiems bus pervedamos pensijos. Dirbančių pensininkų, kurie gaudavo pensijas per banke „Snoras“ esančias sąskaitas, yra apie 3 tūkst.

Primename, kad Lietuvos bankui nusprendus paskelbti banką „Snoras“ nemokiu ir kreiptis į teismą dėl bankroto procedūros iškėlimo, nuo šiandien žmonės „Snoro“ bankomatuose bei „Snoras“ skyriuose nebegalės išsiimti pinigų ar atlikti finansinių operacijų – „Snoro“ bankomatai ir skyriai neveikia.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. Birute Birute rašo:

    kaip paziureti uz ka gavau pinigus


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...