2011 Vasario 03

Konfliktas Egipte

Kairo centre žuvo du protestuotojai

veidas.lt

Egipto sostinėje Kaire du žmonės ketvirtadienį paryčiais žuvo per šaudymą į demonstrantus, susirinkusius centrinėje Tahriro aikštėje, pranešė incidento liudininkai.

Liudininkai taip pat sakė, jog daug žmonių buvo sužeisti per šaudymą nuo Spalio tilto, kur pozicijas buvo užėmę protestuotojų atsistatydinti spaudžiamo Egipto prezidento Hosni Mubarako (Hosnio Mubarako) šalininkai.

Padrikas šaudymas prasidėjo apie 4 val. vietos (ir Lietuvos) laiku. Jie tebebuvo girdimi po daugiau nei dviejų valandų, tuo tarpu aikštėje budėję armijos tankai pajudėjo iš savo pozicijų, tačiau nebuvo aišku, ar jie traukiasi, pranešė naujienų agentūros AFP korespondentas.

Egipto juristų sąjungos pranešime nurodoma, kad protestuotojai prieš H.Mubarako režimą apšaudomi Tahriro (Išsivadavimo) aikštėje ir kad keli žmonės žuvo arba buvo sužeisti.

“Visi turėtu imtis gelbėti Egipto jaunimą”, – sakoma pranešime.

“Susirėmimai prasidėjo 4 valandą. Civilius drabužius vilkintys policininkai pradėjo šaudyti nuo Spalio tilto”, – vienas liudininkas sakė naujienų agentūrai AFP Kasr al Ainio ligoninėje, į kurią buvo atvažiavę daug greitosios pagalbos automobilių.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...