2015 Balandžio 14

Kad mieste gyventi būtų gera

veidas.lt

BFL

Jau 22-ąjį kartą rengiama tarptautinė statybų ir remonto paroda „Resta“ šįmet žada gerokai praplėsti lankytojų akiratį. Jos rengėjai kviečia ne tik pasidairyti po tradicinius stendus, bet ir pažvelgti į augantį miestą, kuriame kiekvienam jo gyventojui gera ir patogu gyventi.

 

Balandžio 22-25 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vyksianti paroda sieks atkreipti dėmesį į mums visiems svarbią temą – kokybišką gyvenimą mieste,  miestų planavimą ir architektūrą, statybą, miesto aplinkos ir infrastruktūros formavimą, ekologiją ir taršą, inovacijas ir investicijas.

 

Šiemet „Resta“ parodoje, kuri yra tituluojama parodų lydere, dalyvaus 545 įmonės iš 12 šalių, jos ekspozicijos bus išdėstytos daugiau kaip 33 tūkstančių kvadratinių metrų plote ir užims visą „Litexpo“ teritoriją. Lankytojai išvys gerai žinomų Lietuvos gamintojų stendus, naujienas pristatys 65 įmonės iš Baltarusijos, Čekijos, Danijos, Estijos, Italijos, Latvijos, Lenkijos, Rusijos, Serbijos, Ukrainos, Vokietijos. Parodoje vyks du tarptautiniai verslo kontaktų renginiai, Lietuvos, Latvijos ir Baltarusijos statybų forumas, konferencijos, seminarai specialistams ir visuomenei. Parodos rengėjai siekia, kad ji būtų įdomi tiek statybų sektoriaus profesionalui, tiek savo būstą atnaujinti ketinančiam žmogui.

 

Didžiausia „Resta“ parodos ekspozicijos dalis bus skirta statybinėms bei apdailos medžiagoms, šildymo, vėdinimo, santechnikos įrangai, elektros instaliacijai. Parodoje daug dėmesio sulauks ateities skaitmeninė statyba, 3D technologijos, protingų namų valdymo sistemos. Milžiniškoje lauko aikštelėje bus eksponuojami mediniai ir rąstiniai namai, naujausia statybinė technika, veiks lankytojų pamėgta ir kasmet naujai kuriama „Žalioji ekspozicija“ ir daugumai pavasarį aktuali sodinukų mugė.

 

 

 

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...