- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

Kad mieste gyventi būtų gera

Autorius: veidas.lt | 2015 04 14 @ 09:00 | Lietuva | No Comments

BFL

Jau 22-ąjį kartą rengiama tarptautinė statybų ir remonto paroda „Resta“ šįmet žada gerokai praplėsti lankytojų akiratį. Jos rengėjai kviečia ne tik pasidairyti po tradicinius stendus, bet ir pažvelgti į augantį miestą, kuriame kiekvienam jo gyventojui gera ir patogu gyventi.

 

Balandžio 22-25 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vyksianti paroda sieks atkreipti dėmesį į mums visiems svarbią temą – kokybišką gyvenimą mieste,  miestų planavimą ir architektūrą, statybą, miesto aplinkos ir infrastruktūros formavimą, ekologiją ir taršą, inovacijas ir investicijas.

 

Šiemet „Resta“ parodoje, kuri yra tituluojama parodų lydere, dalyvaus 545 įmonės iš 12 šalių, jos ekspozicijos bus išdėstytos daugiau kaip 33 tūkstančių kvadratinių metrų plote ir užims visą „Litexpo“ teritoriją. Lankytojai išvys gerai žinomų Lietuvos gamintojų stendus, naujienas pristatys 65 įmonės iš Baltarusijos, Čekijos, Danijos, Estijos, Italijos, Latvijos, Lenkijos, Rusijos, Serbijos, Ukrainos, Vokietijos. Parodoje vyks du tarptautiniai verslo kontaktų renginiai, Lietuvos, Latvijos ir Baltarusijos statybų forumas, konferencijos, seminarai specialistams ir visuomenei. Parodos rengėjai siekia, kad ji būtų įdomi tiek statybų sektoriaus profesionalui, tiek savo būstą atnaujinti ketinančiam žmogui.

 

Didžiausia „Resta“ parodos ekspozicijos dalis bus skirta statybinėms bei apdailos medžiagoms, šildymo, vėdinimo, santechnikos įrangai, elektros instaliacijai. Parodoje daug dėmesio sulauks ateities skaitmeninė statyba, 3D technologijos, protingų namų valdymo sistemos. Milžiniškoje lauko aikštelėje bus eksponuojami mediniai ir rąstiniai namai, naujausia statybinė technika, veiks lankytojų pamėgta ir kasmet naujai kuriama „Žalioji ekspozicija“ ir daugumai pavasarį aktuali sodinukų mugė.

 

 

 

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/kad-mieste-gyventi-butu-gera

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.