2016 Sausio 07

Vienas įvykis, daug naujienų

Ką Prezidentė pasakė svarbaus: Pirmieji žiniasklaidos puslapiai

veidas.lt

BFL / T.Lukšio nuotr.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė surengė metinę spaudos konferenciją. Ką svarbaus pasakė Prezidentė? Kiekviena Lietuvos žiniasklaidos priemonė bandė surasti savo “naujieną”. Pateikiame pirmuosius pagrindinių portalų puslapius:

1. Delfi.lt atkreipė dėmesį į tai, kad esą Prezidentė išsižadėjo savo žodžių apie naujos institucijos kūrimą po tragedijos Saviečiuose. Taip pat portalas pacitavo D.Grybauskaitės atsakymą į klausimą apie “Luikoil”: “Lukoil” emisarų turime ir be pačio “Lukoil’o”.

2. Tą patį akcentą iškėlė ir 15min.lt. Tiesa, portalas išleido dar du straipsnius: “D.Grybauskaitė norėtų, kad Lietuvos bankui ir toliau vadovautų Vitas Vasiliauskas” ir pasak Prezidentės, “socialinis modelis nėra gyvybiškai svarbus”.

3. TV3.lt atkreipė dėmesį į D.Grybauskaitės atkreiptą dėmesį į “tragiškus įvykius, kurie reikalauja reformų” bei pranešė, kad “Prezidentė susipainiojo, jog R.Šadžių su socdemais išmainė į prokurorą”.

4. lrytas.lt cituoja “skandalingą” Prezidentės pasakymą, kad “socialiniai darbuotojai dangstosi dokumentais”.

5. Alfa.lt nuosaikiai surašė, kad Prezidentės pranešime kalbėta beveik apie viską.

6. lrt.lt atkreipė dėmesį į D.Grybauskaitės ateities prognozes.

 

 

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...