2011 Balandžio 21

Didžioji Britanija

K. Midlton tėvai susitiko su karaliene

veidas.lt

midelton21

Trečiadienį pirmą kartą susitiko Keitės Midlton (Kate Middleton) tėvai su karaliene Elžbieta II (Elizabeth II) ir jos vyru princu Filipu (Philip). Susitikimas įvyko likus daugiau nei savaitei iki K. Midlton ir princo Viljamo (William) vestuvių, praneša agentūra AFP.

Kerol (Carol) ir Maiklas (Michael) Midltonai buvo pakviesti pietų į Vindzoro rūmus, karalienės rezidencijoje Londone. Karalienė yra princo Viljamo senelė.

Bekingemo rūmų atstovas sakė, kad “susitikime dalyvavo karalienė, Edinburgo kunigaikštis, ponia ir ponas Midltonai ir keletas kitų”.

K. Midlton tėvai susipažino, kai abu dirbo oro transporto bendrovėje, bet metė šį darbą ir pradėjo paštu užsakomų prekių vakarėliams verslą, kuris buvo labai sėkmingas ir pelningas. Jie turi tris vaikus: Keitę (Kate), Pipą (Pippa) ir Džeimsą (James).

29 metų Keitė pirmą kartą susitiko su karaliene Viljamo pusbrolio vestuvėse, kurios vyko 2008 metų gegužę.

“Susitikome tarp daugybės svečių ir ji buvo labai draugiška”, – pasakojo Keitė interviu žiniasklaidai per savo sužadėtuves pernai lapkritį.

Per tą patį interviu 28 metų Viljamas pridūrė: “Ji norėjo pamatyti Keitę, taigi šis susitikimas buvo puikus. Mes truputį šnektelėjome, buvo malonu”.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...