- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

K. Midlton tėvai susitiko su karaliene

Autorius: veidas.lt | 2011 04 21 @ 22:10 | Aktualijos,Užsienis,Visuomenė | No Comments

midelton21

Trečiadienį pirmą kartą susitiko Keitės Midlton (Kate Middleton) tėvai su karaliene Elžbieta II (Elizabeth II) ir jos vyru princu Filipu (Philip). Susitikimas įvyko likus daugiau nei savaitei iki K. Midlton ir princo Viljamo (William) vestuvių, praneša agentūra AFP.

Kerol (Carol) ir Maiklas (Michael) Midltonai buvo pakviesti pietų į Vindzoro rūmus, karalienės rezidencijoje Londone. Karalienė yra princo Viljamo senelė.

Bekingemo rūmų atstovas sakė, kad “susitikime dalyvavo karalienė, Edinburgo kunigaikštis, ponia ir ponas Midltonai ir keletas kitų”.

K. Midlton tėvai susipažino, kai abu dirbo oro transporto bendrovėje, bet metė šį darbą ir pradėjo paštu užsakomų prekių vakarėliams verslą, kuris buvo labai sėkmingas ir pelningas. Jie turi tris vaikus: Keitę (Kate), Pipą (Pippa) ir Džeimsą (James).

29 metų Keitė pirmą kartą susitiko su karaliene Viljamo pusbrolio vestuvėse, kurios vyko 2008 metų gegužę.

“Susitikome tarp daugybės svečių ir ji buvo labai draugiška”, – pasakojo Keitė interviu žiniasklaidai per savo sužadėtuves pernai lapkritį.

Per tą patį interviu 28 metų Viljamas pridūrė: “Ji norėjo pamatyti Keitę, taigi šis susitikimas buvo puikus. Mes truputį šnektelėjome, buvo malonu”.

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/k-midlton-tevai-susitiko-su-karaliene

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.