2011 Liepos 07

K.Brazauskienės pasirinktas kelias kompromituoja A.Brazausko vardą

veidas.lt

BFL
Socialdemokratų partijos pirmininkas Algirdas Butkevičius kritikuoja tai, kad prezidento Algirdo Brazausko našlė Kristina Brazauskienė neatmeta galimybės vadovauti Lietuvos laisvės sąjungos (LLS) lyderio Vytauto Šustausko atnaujinamai partijai.

Anot A.Butkevičiaus, K.Brazauskienė jau seniau užsiminė ketinanti trauktis iš Socialdemokratų partijos, skelbia “Lietuvos rytas”.

“K.Brazauskienė jau praėjusių metų rugsėjį buvo paskelbusi apie planus palikti Socialdemokratų partiją, tačiau vėliau jos nuomonė pasikeitė. Apie norą trauktis ji neseniai pranešė partijos Vilniaus skyriaus pirmininkui, tačiau prašymo dar neįteikė”, – sakė jis.

Anot A.Butkevičiaus, A.Brazauskas nepritartų bendros K.Brazauskienės ir V.Šustausko partijos kūrimui. Pats A.Butkevičius sakė nematantis tokio judėjimo perspektyvų.

“Šiek tiek nustebino K.Brazauskienės noras dirbti išvien su LLS lyderiu V.Šustausku. Toks junginys nepasieks jokių norimų rezultatų. Jeigu tai žinotų velionis prezidentas A.Brazauskas, jis niekada nepritartų tokiam sumanymui. K.Brazauskienės pasirinktas kelias kompromituoja gerą prezidento A.Brazausko vardą ir atminimą”, – kalbėjo socialdemokratų lyderis.

K.Brazauskienės ir V.Šustausko partijos perspektyvų sako nematantis ir politologas Algis Krupavičius, rašo “Lietuvos žinios”.

“V.Šustauskas jau kūrė partiją, tačiau jo laikas akivaizdžiai praėjo. K.Brazauskienė taip pat šiek tiek dalyvavo politikoje, bet politike netapo”, – sakė jis.

A.Krupavičiaus įsitikinimu, kuriant naują partiją būtina turėti bent vieną ar dvi naujas idėjas. Politologas mano, kad šiuo atveju vargu ar “keistą aljansą” sudarę asmenys galėtų generuoti naujoves. Jei toks darinys ir bus sukurtas, jis neturės perspektyvų.

K.Brazauskienė “Lietuvos žinioms” savo ruožtu sakė, kad dėl to, kaip su ja elgiamasi Socialdemokratų partijoje, ji “jaučia nuoskaudą”, ir esą šiai partijai būtų geriau, jei ji ją paliktų.

“Socialdemokratai neapgynė prezidento, kai po mirties visi ant jo pylė, ką tik norėjo. Jie buvo nuošalyje, nors ne kartą prašiau, kad tartų žodį. Aš socialdemokratams nereikalinga. Man atrodo, jie tik džiaugsis, jei išeisiu”, – teigė K.Brazauskienė.

Praėjusią savaitę žiniasklaida pranešė, kad rugpjūčio 6-ąją numatoma rengti naujos partijos, kuri bus steigiama LLS pagrindu, steigiamąjį suvažiavimą, o į naujo politinio judėjimo vadovus bus siūloma K.Brazauskienė. Ji pati BNS teigė kvietimo į suvažiavimą dar negavusi, bet jei gautų, dalyvautų.

Skandalingais pareiškimais ir akcijomis labiausiai pagarsėjęs V.Šustauskas sakė, jog ketinama kurti partija Atkurtos Lietuvos prezidento sąjunga laikysis centro kairės krypties.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (2)

 1. jojo jojo rašo:

  jai ten ir vieta.ne uz brazausko jai reikejo isteketi,o uz suatausko.puiki pora,idealiai atitinkanti vienas kita..

 2. Alman tė Alman tė rašo:

  Galvojau ,kad ji protingesnė …


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...