2010 Balandžio 21

Pensijos

LSDP siūlo premjerui atsistatydinti

veidas.lt

Nuo praėjusių metų sausio 1-osios konservatorių Vyriausybės sprendimu, sumažintos pensijos ir kitos socialinės išmokos, o dirbantiems pensininkams pensijos sumažintos papildomai. Konstitucinis Teismas pripažino, kad tai padaryta pažeidžiant Lietuvos Konstituciją.

“Socialdemokratai mano, kad ši Vyriausybės klaida yra nedovanotina, juk nukentėjo didelė dalis sąžiningai pajamas gavusių Lietuvos pensininkų. Premjeras turėtų jausti atsakomybę prieš visuomenę ir atsistatydinti”, – teigia LSDP frakcijos seniūnas Algirdas Butkevičius.

Konstitucinio Teismo nutarime teigiama, kad “Valstybėje esant itin sunkiai ekonominei, finansinei padėčiai ir dėl to iškilus būtinybei laikinai mažinti pensijas negalima nustatyti tokio teisinio reguliavimo, pagal kurį asmenims, kurie dirba tam tikrą darbą ar užsiima tam tikru verslu, paskirta ir mokama senatvės ar invalidumo pensija būtent dėl to būtų sumažinta didesniu mastu nei tiems asmenims, kurie nedirba jokio darbo ir nesiverčia jokiu verslu”.

“Kas kompensuos prarastas pajamas? Kita Vyriausybė? Konservatoriai taip elgiasi ne pirmą kartą – prisvilina košę, o srebia visuomenė ir po jų atėjusi Vyriausybė”, – sako A.Butkevičius.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

 1. Jonas Jonas rašo:

  Kiaulų seimūnų kubilių, paleckiu centristų komunistu ir kito gaivalo jokie valstybiniai reikalai neegzistuoja. Tai paprausčiausi oligarchų statytiniai, atidirba jiems už rinkimines kompanijas.
  Todėl siūlau būsimiems rinkejams į vadinama vagių rujos perrinkimo seimelį 2012 m aktyviau dalyvauti bent apmetant supuvusiais kiaušiniais, kandidatus. Siūlau premija, už tiesioginį pataikymą į snukį su supuvusiu kiaušiniu,- kiekvienam po 10 Lt (daugiau snikis ir nevertas)
  Kubiliaus, Zuoko, ir kitų etatinių seimūnėlių pabuvusių bent dvi kadencijas,-po 135 Lt (pingai bus išmokami nurodžius savo sąskaitą banke, su pridedama seimūno snukio fotografija


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...