2010 Lapkričio 16

Savivaldos rinkimai

K.Brazauskienė negalės dalyvauti savivaldos rinkimuose socialdemokratų sąraše

veidas.lt

Prezidento Algirdo Brazausko našlei Kristinai Brazauskienei užkirstas kelias dalyvauti artėjančiuose savivaldybių rinkimuose socialdemokratų sąraše.

Partijos prezidiumas patvirtino Etikos komisijos sprendimą jai skirti įspėjimą, todėl K.Brazauskienė išbraukta iš sąrašo ir galės dalyvauti tik kaip privatus asmuo, praneša LTV “Panorama”.

Lapkričio pradžioje K.Brazauskienei Vilniaus skyriaus Etikos ir procedūrų komisijai teko aiškintis dėl viešai išsakytų žodžių apie partijos pirmininką Algirdą Butkevičių. Tąkart komisija pripažino ją pažeidus partijos Statutą.

Antradienį šią nuobaudą patvirtinęs partijos skyriaus prezidiumas, į kurį K.Brazauskienė neatvyko, užkirto jai kelią dalyvauti savivaldybės rinkimuose. Tiesa, K.Brazauskienė turi apeliacijos teisę.

“Bičiulė Kristina gali bet kada parašyti apeliaciją respublikinei Etikos ir procedūrų komisijai. Jei ta nuobauda būtų panaikinta, ji vėl būtų įtraukta į sąrašą. Šiuo metu turime galiojančia nuobaudą, tai ketvirtadienį vyksiančiai konferencijai tvirtinti bus pateiktas sąrašas be Kristinos Brazauskienės”, – sakė Socialdemokratų partijos Vilniaus skyriaus pirmininkas Romas Adomavičius.

Sužinojusi partijos skyriaus prezidiumo sprendimą, K.Brazauskienė sakė priimto verdikto neskųsianti.

“Tegu lieka jiems ant sąžinės. Didelis čia nuostolis man. Gal bijo, kad užimsiu pirmininko postą”, – sakė K.Brazauskienė.

Paklausta, ar svarsto savo perspektyvas Socialdemokratų partijoje, sakė apie tai dabar negalvojanti.

“Yra svarbesnių reikalų. Aš nesiblaškau. Kaip ir mano vyras nesiblaškė. Dar nepagalvojau apie tai. Sako suskaičiuok iki 10 ar 100 ir paskui pasakyk, tai aš dabar skaičiuoju”, – teigė ji.

K. Brazauskienei skirta nuobauda galios metus.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...