2013 Gruodžio 29

Justinas Bieberis kviečia į pasimatymą kino teatre sausio 2 dieną

veidas.lt


Justino Bieberio gerbėjai dar turi paskutinę progą praleisti su juo mažiausiai pora valandų. Naują albumą „Journals“ prieš pat Kalėdas gerbėjams pristatysiantis populiarusis dainininkas netyčia prasitarė, kad ketina „išeiti į pensiją“ ir šiuo pareiškimu šokiravo milijonus savo gerbėjų visame pasaulyje.

Tačiau iki Justino „pensijos“ dar yra šiek tiek laiko pasižiūrėti dokumentinį filmą apie šį, vos 19-os metų ir jau milijonus širdžių užkariavusį popdievaitį. Lietuvos kino teatruose dokumentinė juosta „Justin Bieber. Tikėk!“ (angl. „Justin Bieber’s Believe“) apie karjerą nuo „YouTube“ pradėjusio, žaibiškai išpopuliarėjusio ir jau ketinančio su gerbėjais atsisveikinti jaunojo dainininko gyvenimą bus rodoma tik vieną dieną – 2014 metų sausio 2-ąją.

Muzikos pasaulio vunderkindu tituluojamas 19-metis savo neįtikėtiną karjerą pradėjo „YouTube“ perdainavęs Chris Brown dainą (http://youtu.be/eQOFRZ1wNLw). Visame pasaulyje Justinas Bieberis turi milijonus gerbėjų, daugiausia – paauglių merginų, kurios tiesiog pametusios dėl jo galvas ir ne tik mintinai moka visas savo dievaičio dainas, bet ir seka kiekvieną Justino žingsnį, žino apie jo gyvenimą viską iki smulkiausių detalių.

Filmo „Justin Bieber. Tikėk!“ anonsą žiūrėkite čia: http://youtu.be/c7yWNSHCpeY

Žinoma, negali būti visų mėgiamas ir mylimas. Ne paslaptis, kad populiarusis dainininkas sulaukia ir ne itin gražius jausmus jam puoselėjančių ir ne pačios geriausios kloties linkinčiųjų pasisakymų.

„Believe“ yra Justino Bieberio 2012 metais išleisto itin sėkmingo albumo ir vėliau sekusio koncertų turo pavadinimas. Dokumentiniame filme „Justin Bieber. Tikėk!“ pamatysite jaunojo dainininko išgarsėjimo istoriją, išgirsite jo mamos ir prodiuserių, taip pat popmuzikos grandų Usher ar Ludacris pasisakymus, sužinosite naujų detalių apie milijonus širdžių užkariavusį muzikos vunderkindą, ne tik puikiai dainuojantį, bet ir grojantį įvairiais instrumentais. Dokumentiniame filme įamžintas ir naujausias Justino Bieberio koncertas, stulbinantis tiek jo metu naudotais efektais, tiek aukštu muzikiniu atlikimu.

Kaip gi be meilės. Juostoje yra ir pasakojimas apie Justino Bieberio išsiskyrimą su Selena Gomez, taip pat – istorija apie garsųjį incidentą su paparaciu.

Ateikite į pasimatymą su Justinu „Forum Cinemas“ sausio 2 dieną ir savo akimis pamatykite, kaip paprastas paauglys, patalpinęs vaizdelį „YouTube“, gali tapti pasauline žvaigžde. Patikėkite tuo, kas atrodė neįmanoma!

„Justin Bieber. Tikėk!“ yra jau antrasis filmas apie dainininko gyvenimą. Prieš pora metų kino teatruose buvo rodoma juosta „Justin Bieber: Never Say Never“.

Daugiau informacijos apie filmą – „Forum Cinemas“ interneto svetainėje: http://www.forumcinemas.lt/Event/303742/

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...