2011 Gegužės 05

BMW

Jau trečias “šeštukas”

veidas.lt

Didelių, prabangių kupė automobilių gerbėjai jau šį rudenį galės atnaujinti savo garažą – Lietuvoje bus pradėta prekiauti jau trečios kartos 6 serijos BMW kupė modeliu. Po kelis centimetrus į visas puses padidėjęs naujokas mūsų šalyje kainuos nuo 262 tūkst. Lt. Tiek teks atseikėti už BMW 640i Coupe, kuris po gana ilgu variklio dangčiu turės 3.0/320 AG benzininį motorą.

Šios “kaimenės arklių” pakaks, kad 6 serijos kupė 100 km/h greitį pasiektų vos per 5,4 s. Kur kas labiau stebina kai kurie gamintojų pažadai. Pavyzdžiui, kad puikią dinamiką garantuojantis keturvietis automobilis 100 km kelio vidutiniškai sunaudos vos 7,7 l benzino. Tiesiog puikus galios ir taupumo derinys.

O jeigu jums augančios degalų kainos nė motais, tuomet galite pagalvoti, ar nebūtų verta įsigyti BMW 650i Coupe variantą. Su šiuo “žvėriuku” sprinto rungtį įveiksite vos 4,9 s. Tai garantuos 4.4/407 AG variklis, kuriuo varomas automobilis  100 km kelio vidutiniškai paprašys 10,4 l benzino. Aišku, dar įspūdingesnė dinamika pareikalaus ir didesnių išlaidų degalams.

"Veido" archyvas
"Veido" archyvas
Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...