2011 Gegužės 04

J. Meko filmai bus rodomi Tbilisyje

veidas.lt

BFL

Pirmą kartą Gruzijos kino mylėtojai turės unikalią galimybę pamatyti Jono Meko filmų programą ir internetu pabendrauti su legendiniu Niujorke (JAV) gyvenančiu ir kuriančiu lietuviu.

Valstybiniame Iljos universitete Tbilisyje trečiadienį ir ketvirtadienį bus rodomi J. Meko sukurti ilgo ir trumpo metro filmai. Juos pristatys J. Meko šiuolaikinio meno centro Vilniuje direktorius Kristijonas Kučinskas, specialiai į Gruziją atvykstantis J. Meko sūnus Sebastijonas bei keletas iš įvairių šalių į Gruzijos sostinę atskrisiančių J. Meko bičiulių.

Dalyvauti internetinėje konferencijoje, kurios metu bus sukurta internetinė tiesioginių diskusijų erdvė tarp Tbilisio ir Niujorko, kur gyvena J. Mekas, kviečiami Gruzijos žurnalistai. Konferencijos metu J. Mekas, šį kartą į Tbilisį negalėjęs atvykti dėl objektyvių priežasčių, pasakos apie savo kūrybą ir atsakinės į žurnalistų klausimus.

Ketvirtadienį vyksiančiame internetiniame susitikime su kino kūrėju bendraus žiūrovai.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...