2011 Sausio 25

Teroro aktas

Iš 110 nukentėjusiųjų per teroro aktą Domodedove 43 žmonių būklė sunki

veidas.lt

Ligoninėse gydomi 110 nukentėjusiųjų per sprogimą Maskvos Domodedovo oro uoste, iš jų 43 žmonių būklė sunki ar itin sunki, pranešė Rusijos sveikatos apsaugos ir socialinės plėtotės ministerija.

“Iš esančiųjų stacionariniuose gydymo skyriuose keturių žmonių būklė itin sunki, 39 žmonių – labai sunki, vidutinio sunkumo būklės yra 56 žmonės, patenkinamos – 11 žmonių”, – sakoma Rusijos sveikatos apsaugos ir socialinės plėtotės ministerijos pranešime, kurį gavo agentūra “Interfax” antradienį.

Federalinės valstybinėse įstaigose, esančiose Sveikatos apsaugos ir socialinės plėtotės ministerijos ir Federalinės medicinos ir biologijos agentūros žinioje, yra 20 nukentėjusiųjų, iš jų itin sunkios būklė – vienas žmogus, sunkios būklės – devyni žmonės, vidutinio sunkumo – aštuoni žmonės, patenkinamos – du žmonės.

Maskvos ligoninėse yra 87 nukentėjusieji, iš jų itin sunkios būklės – trys žmonės, sunkios – 30 žmonių, vidutinio sunkumo – 45 žmonės, patenkinamos būklės – devyni.

Pirminiais duomenimis, žuvo 35 žmonės.

Dėl ambulatorinės pagalbos į Pamaskvio gydymo įstaigas kreipėsi 14 lengvai sužeistų žmonių.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...