2011 Gegužės 13

“Ir stok už garbę Lietuvos!”

veidas.lt

"Veido" archyvas

Nacionalinio M.K.Čiurlionio dailės muziejaus Istorinėje LR Prezidentūroje, Vilniaus g. 33, Kaune Gegužės 17 d., antradienį, 19 val. startuos istorinis bėgimas „Ir stok už garbę Lietuvos!“ bei fotografijų parodos „Olimpinis Kaunas: Lietuvos tautinė olimpiada 1938 m.“ atidarymas.

Istorinė Prezidentūra ir Kauno miesto savivaldybės Kūno kultūros ir sporto skyrius kviečia dalyvius, Lietuvos istorijos ir sporto mylėtojus bei visus smalsius ir aktyvius miestiečius į neeilinį renginį – Istorinės Prezidentūros Kaune bėgimą „Ir stok už garbę Lietuvos!“, kuriuo bus pagerbiami 1938 m. Lietuvos tautinės olimpiados dalyviai. Bėgimas vyks centrinėmis Kauno miesto gatvėmis ir finišuos taip pat Istorinėje Prezidentūroje, kur lauks apdovanojimo ceremonija ir parodos „Olimpinis Kaunas: Lietuvos tautinė olimpiada 1938 m.“ iškilmingas atidarymas.

Parodą atidarys jos globėjas, didelis sporto entuziastas Prezidentas Valdas Adamkus, dalyvaus LTOK prezidentas Artūras Poviliūnas, gros Vytauto Ramančiūno vadovaujamas VDU Muzikos akademijos pučiamųjų orkestras.

Ši paroda yra jau penktoji Istorinės Prezidentūros kiemelyje vasaros sezono metu atidaroma archyvinių nuotraukų ekspozicija. Ji skirta 1938 m. Lietuvos tautinei olimpiadai – viso pasaulio lietuvių sporto žaidynėms, kurioje dalyvavo daugiau kaip 2000 lietuvių sportininkų iš įvairių pasaulio šalių. Pirmoji Tautinė olimpiada vyko laikinojoje sostinėje Kaune, jos tikslas buvo pajusti ir pademonstruoti lietuvių tautos vienybę.

Kasmet atveriama per Kauno miesto dienas, šiais metais paroda skelbs tarptautinių Hanza Kaunas 2011 dienų pradžią.

Paroda veiks: 2011 05 17 – 2011 10 31

Istorinės Prezidentūros sodelyje kasdien, 8-21 val.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...