2010 Gruodžio 17

Verslas

Įmokos Garantiniam fondui gali būti didinamos

veidas.lt

Bankrutavusios įmonės sparčiai tuština Garantinį fondą, po metų jis gali pritrūkti lėšų bankrutavusių bendrovių darbuotojams kompensuoti negautą uždarbį. “Verslo žinios” rašo, kad to neatsitiktų, kitąmet veikiančių subjektų įmokos į šį katilą greičiausiai bus padidintos nuo 0,1 iki 0,2 proc. darbo užmokesčio fondo.

Rimantas Žylius, ūkio viceministras, dar neteigia, kad įmokos tikrai didės, tačiau neoficialiai kalbėdami valdininkai buvo įsitikinę, kad tokio sprendimo išvengti nepavyks.

“Svarstėme šį klausimą fondo taryboje ir nusprendėme grįžti prie jo ankstyvą pavasarį. Tuomet įvertinsime bankrotų tendencijas ir priimsime sprendimą”, – aiškino ūkio viceministras.

Anot dienraščio, neišvengiamai didėsiantį įmokų dydį pranašauja ir Seimui pateikta tvirtinti Garantinio fondo 2011 metų sąmata. Ji rodo, kad kitąmet fondas dar pajėgs vykdyti savo funkcijas, tačiau jeigu nieko nebus daroma, vėlesniems metams liks tuščias.

2011 metų pradžią fondas pasitiks sąskaitoje turėdamas 70,5 mln. litų.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...