2012 Kovo 04

Į Vilnių atkeliauja “Pepe Jeans London”!

veidas.lt

pepe jeans JPG

Ateinančią savaitę Vilniuje duris atveria nauja “Pepe Jeans London” parduotuvė, prekybos centre “OZAS”.

Žiniasklaidos atstovai maloniai kviečiami į oficialų “Pepe Jeans London” parduotuvės atidarymą kovo 9 d. 19 valandą. Renginio trukmė – pusantros valandos. Laukia žaviosios Baibos Skurstenės pasirodymas su britiško stiliaus muzikos pragrama. Vaišėmis pasirūpins Ruslanas Bolgovas iš “Maisto detektyvų”. Renginyje dalyvauti žada gausus burys žinomų veidų, kurie neabejingi madai bei šiuolaikiškam stiliui ir gražiam gyvenimui!
“Pastaruosius 35 metus Pepe tęsia bendradarbiavimą su originalių pažiūrių fotografais, režisieriais ir kitais talentingais žmonėmis, ir patyrė malonumą stebėti, kaip jie tampa tuo, kuo yra šiandien. Verslas sekasi gerai, produktas yra žinomas ir mes tęsiame savo gyvavimą, kad pamatytume, kokie iššūkiai mūsų laukia toliau.” – pasakoja kompanijos atstovai užsienyje.
“Pepe Jeans London“ – vienas žinomiausių džinsinių ir kasdienių drabužių gamintojų pasaulyje, sugrįžta į Lietuvą! „Pepe Jeans London“ parduotuvėje įsigysite moterims, vyrams ir vaikams skirtų naujausių kolekcijų drabužių ir aksesuarų. Šios parduotuvės interjerą kūrė Ispanijos dizaineriai ir architektai, iš ten į Lietuvą atkeliavo visa origaninali parduotuvės įranga ir net interjero detalės.
Vilniuje, prekybos centre “Ozas” įrenginėjama parduotuvė apdaila ir architektūriniais sprendimais bus panaši į „Pepe Jeans London“ parduotuves Londone, Milane ir Paryžiuje.

Daugiau informacijos apie „Pepe Jeans London“ – www.pepejeans.com
http://www.facebook.com/PepeJeans
http://www.facebook.com/PepeJeans?sk=app_243879558972370

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...