2010 Balandžio 06

Valstybės kontrolierė

Į valstybės kontrolierės pareigas prezidentė siūlo Giedrę Švedienę

veidas.lt

Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretą, kuriuo teikia Seimui skirti Giedrės Švedienės kandidatūrą į valstybės kontrolierės pareigas, pranešama Prezidentūros išplatintame pranešime.

Susitikime su kandidate į Valstybės kontrolės vadovus buvo aptarti Valstybės kontrolės tikslai bei uždaviniai ir bendradarbiavimas su kitomis institucijomis užtikrinant sklandų bei efektyvų šios Tarnybos darbą. Taip pat pasikeista nuomonėmis apie efektyvų ir skaidrų Europos Sąjungos lėšų panaudojimą bei naujos Valstybinio audito strategijos 2011-2015 metams parengimą.

Prezidentė mano, kad asmeninės ir dalykinės G. Švedienės savybės, darbo viešajame sektoriuje ir atstovaujant Lietuvos Respublikai patirtis bus naudingos tolesniam efektyviam Valstybės kontrolės darbui.

„Visuomenė iš Tarnybos, prižiūrinčios, kaip valdomas ir naudojamas valstybės turtas bei vykdomas valstybės biudžetas, tikisi profesionalumo, sąžiningumo ir objektyvumo. Tokius reikalavimus keliu ir šios institucijos vadovui”, – sakė Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Kandidatė yra įgijusi ekonominės kibernetikos specialybę Vilniaus universitete, vėliau ekonomikos mokslų magistro laipsnį Centrinės Europos universitete Prahoje bei bankininkystės ir finansų magistro laipsnį Milane. G. Švedienė didžiąją savo profesinės karjeros dalį skyrė viešajam sektoriui: dirbo Lietuvos Respublikos Nuolatinėje atstovybėje Europos Sąjungoje Briuselyje, Finansų ir Vidaus reikalų ministerijose. Kandidatė į valstybės kontrolierius šiuo metu dirba Valstyb ės kontrolės 3-iojo audito departamento direktore.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...