2010 Balandžio 16

Valstybės kontrolierė

G. Švedienė žada būti reikli

veidas.lt

Naujoji valstybės kontrolierė Giedrė Švedienė žada būti reikli ir jos vadovaujamai įstaigai, ir Valstybės kontrolės rekomendacijų nevykdančioms valstybės institucijoms.

Penktadienį Seimo pirmininkė Irena Degutienė pristatė G.Švedienę Valstybės kontrolės darbuotojams.

I.Degutienė pabrėžė, jog kartais valstybės ir savivaldybių institucijos Valstybės kontrolės audito metu nustatytas problemas sprendžia “pernelyg vangiai”, tad palinkėjo siekti, kad problemos būtų ne tik nustatomos, bet ir sprendžiamos.

Valstybės kontrolierė G. Švedienė savo ruožtu pažadėjo būti reikli tiek sau ir savo vadovaujamai institucijai, tiek audituojamiems subjektams, kurie neatsakingai žiūri į valstybės turto valdymą.

“Seimo, vykdančio parlamentinę kontrolę, Vyriausybės ir pačių audituojamų subjektų dėmesys rekomendacijų įgyvendinimui turi būti didesnis”, – Valstybės kontrolės pranešime cituojama G. Švedienė.

Penktoji atkurtos nepriklausomos Lietuvos valstybės kontrolierė G.Švedienė Seime prisiekė ketvirtadienį.

Ji pakeitė šešerius metus Valstybės kontrolei vadovavusią Rasą Budbergytę, kuri gegužės mėnesį taps Europos Audito Rūmų nare.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...