2010 Rugsėjo 02

Seimas

I. Degutienė nepasitiki K. Komskiu

veidas.lt

Seimo pirmininkė Irena Degutienė, su trijų parlamentinių komitetų vadovais ketvirtadienį surengusi pasitarimą dėl kovos su korupcija plano įgyvendinimo, paliko už borto Seimo Antikorupcijos komisijos pirmininką “tvarkietį” Kęstą Komskį.

Paklausta, kodėl Antikorupcijos komisijos pirmininkas nepakviestas į pasitarimą, parlamento vadovė pareiškė juo nepasitikinti, ji taip pat pranešė, jog darkart kreipsis į opoziciją, prašydama į šią opozicijai skirtą postą skirti kitą atstovą.

“Kalbant apie pačią Antikorupcijos komisiją, jūs mano nuomonę apie komisijos pirmininką puikiai žinote, ji nėra nė kiek pasikeitusi, todėl aš prasidėjus rudens sesijai dar kartą kreipsiuosi į opozicines frakcijas ir jų vadovus, kadangi tai jų deleguotas atstovas, ar tai būtinai turi būti ponas Komskis. Tikrai šią dieną aš juo nepasitikiu”, – po pasitarimo žurnalistams sakė I.Degutienė.

Pasitarime dėl planuojamų Seimo darbų antikorupcijos srityje dalyvavo Biudžeto ir finansų, Nacionalinio saugumo ir gynybos bei Teisės ir teisėtvarkos komitetų vadovai Kęstutis Glaveckas, Arvydas Anušauskas bei Stasys Šedbaras.

Valdantieji konservatoriai ne kartą siūlė opozicijai keisti Antikorupcijos komisijos vadovą, abejodami jos pirmininko K.Komskio reputacija.

Seimo pirmininkė yra oficialiai kreipusis į opoziciją, prašydama svarstyti galimybę Seimo Antikorupcijos komisijai pateikti kitą kandidatą į pirmininkus – “veiklų ir nepriekaištingos reputacijos”.

Seimo vadovė savo abejones argumentavo žiniasklaidos pranešimais, kuriuose partijos “Tvarka ir teisingumas” atstovas, buvęs Pagėgių meras K.Komskis siejamas su kontrabanda.

Opozicinė partijos “Tvarka ir teisingumas” frakcija Seime parlamento vadovės siūlymą atmetė, sakydama, kad įtarimai dėl K.Komskio ryšių su kontrabanda yra melas.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...